blank

Homefront The Revolution Yeni Video Yayımlandı

Homefront The Revolution Yeni Video Yayımlandı “Hearts and Minds 101” fragmanı bizlere oyun içerisindeki sistemlerden ve direnişten bahsediyor. Ayrıca yeni bir program bizleri bekliyor.

Yapımcılar Homefront: The Revolution için yeni fragman yayınladılar ve bu fragman oyun içerisinde neler olduğunu da bizlere sunuyor. Homefront: The Revolution bölgelere ayrılmış bir şekilde olacak. Philadelphia bölgeler halinde işgal edilmiş durumda ve devrim ruhunu şehirde özgürlük savaşçıları olarak bizler üstleniyoruz.

Oyun içerisinde şehirdeki işgal altında olan bölgelerde eylemlerinize devam ederek halkında desteğinizi arkanıza almanız gerekiyor. Eğer oyun içerisinde toplumun bir parçası olursanız daha fazla güzellikler ile karşılaşacaksınız ve ödüller kazanacaksınız. Philadelphia kırmızı, sarı ve yeşil olmak üzere 3 bölgeye ayrılmış durumda. Bu bölgelerdeki direnişiniz oyundaki devrim hareketinizi etkileyecek ve Philadelphia devriminin gidişatını değiştirecek. 

Yapımcı Deep Silver oyunun bu sistemi ile ilgili resmi olarak bir teşvikte bulunuyor ve buna bir isim veriyor. “Merits Program” olarak adlandırılan bu sistem devrimin tamamen sizin ellerinizde olmasını sağlayacak. Merits programına katılan oyuncular, oyun içerisinde ödüllere ve bazı eşyalara da sahip olacaklar. Oyunun web sitesi üzerinden kayıt olanlar oradaki görevleri de tamamlayarak bazı ödüllere erişebilecekler.

Homefront The Revolution çıkış tarihi ise 20 Mayıs 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyunumuz PC, PS4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek.

Homefront The Revolution Yeni Video “Hearts and Minds 101” Fragmanı