blank

Homefront The Revolution Yeni Videolar Yayınlandı

Homefront ilk oyunu ile birlikte oyuncuların çok fazla ilgisini çeken ve gayet sevilerek oynanmış bir oyun olmuştu. komünist Kuzey Kore, Amerika’yı işgal ediyordu ve bu gelecekte olaylar zinciri genişliyordu.

Yeni oyun ile birlikte oyunumuz daha da gelişti. En başta Crytek tarafından geliştirilen oyun daha sonra şirketin zor günlerinden dolayı satılmıştı. Gamescom fuarı ile birlikte Homefront The Revolution olarak tekrardan efsanevi bir video ile geri döndü. Deep Silver şirketinin ilk oyunda yayıncılığı üstlendiğini biliyoruz ama artık ikinci oyunun geliştiricisi de kendileri olmuş durumdalar. Yayınlanan sinematik videosu ise filmleri aratmayacak kadar duygusal. Zorla sahneye çıkarılmış çocuğun Yeni Amerika olayına zorla teşekkür ettiğini görüyoruz.

Homefront The Revolution için Gamescom fuarında ayrıca birde oynanış videosu yayınlandı. Bu video da ise oyunun tamamen açık dünyada kaos ortamının kol gezdiği bir Amerika’da özgürlük için ve vatanı için çarpışacak olan karakterleri görebiliyoruz. Ayrıca tabi ki teknik açıdan oyunun dinamiklerini, araç sürme deneyimlerini, patlama efektlerini ve co-op (eşli oyun) seçeneklerinde nasıl bir oyun ile karşı karşıya olacağımızı da böylelikle görmüş oluyoruz.

Homefront The Revolution Yeni Fragman

Homefront The Revolution Yeni Oynanış Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=wVYfiPXEyr8