blank

Horizon Zero Dawn Yeni Oynanış Videosu

Horizon Zero Dawn Yeni Oynanış Videosu

PlayStation 4’e özel olarak Guerrilla Games’in geliştirdiği, SCEE’nin yayıncılığını üstlendiği Aksiyon – Rol Yapma tabanlı Horizon Zero Dawn’dan Tokyo Game Show kapsamında 26 dakikalık yeni bir oynanış videosu yayınlandı.

 

Horizon Zero Dawn Yeni Oynanış Videosu

 

Killzone serisinin yapımcılığını üstlenen Guerrilla Games’in PlayStation 4’e özel olarak geliştirmekte olduğu Horizon Zero Dawn oyuncular tarafından merakla beklenmekte. Çok sıklıkla bilgi veya video alamadığımız, gizli bir şekilde geliştirilmeye devam edilen Horizon Zero Dawn için Tokyo Game Show’da oyunun Demo’su oynanabilir durumda. Bununla birlikte oyunu konferansta deneyimleyen oyuncular, deneyimleyemeyen oyuncular için bir oynanış videosu çekip bunu Youtube üzerinden yayınladılar.

Tam 26 dakika olan oynanış videosu bir oyuncunun kişisel kamerası ile kayıt edilmiş. Bir kamera ile ekran çekilmiş olsa bile oyunun grafiklerindeki detaylar gözden kaçmıyor. Ayrıca daha önce Guerrilla Games tarafından açıklanan yakın dövüş silahlarını da sınıf ve kategorilerine göre değişikliğini ve kullanılışını gözlemleyebiliyoruz.

1 Mart 2017 tarihinde PlayStation 4’e özel olarak çıkışını gerçekleştirecek olan Horizon Zero Dawn’dan Tokyo Game Show kapsamında gelen yeni oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Horizon Zero Dawn Yeni Oynanış Videosu