blank

Humble Bundle Hayatta Kalma Paketi Yayımlandı

Humble Bundle Hayatta Kalma Paketi Yayımlandı

Çok az miktarda paralar ödeyerek ve bu paraların nereye bağış olarak gideceğini dahil seçtiğimiz müthiş sistem Humble Bundle hayatta kalma paketi ile bir çok oyunu yine çok ucuza veriyor.

Bir çok oyuncunun takip ettiği ve bilmeyenler için kısaca bir çok oyunun dahil olduğu bir paket yayınlayıp, bu paketi istediğimiz fiyata satın alma işlemimizi gerçekleştirebildiğimiz bir sistem. Tabi burada bedava almak gibi bir lüksümüz yok ancak belirli oyunlarla birlikte belirli bir sınırlama koyarak bir çok oyunu aynı anda neredeyse tek oyun fiyatına bile alabildiğimiz bir sistem. Çıkarılan her pakete göre değişiklikler gösteriyor.

Humble Bundle Hayatta Kalma Paketi

Bu sefer Humble Bundle Hayatta Kalma Paketi bizlere oyun olarak bizlere aşağıdaki oyunları veriyor;

  1. Tharsis
  2. Savage Lands ( Erken Erişim )
  3. Kholat
  4. Space Engineers ( Erken Erişim )
  5. Rust ( Erken Erişim )
  6. Shelter 2
  7. Planetbase

Tabi bunların hepsini almak istersek fiyat sınırlandırmamız 14 dolar. Bunun dışında eğer sadece yukarıdaki listeden ilk 3 oyunu almak isterseniz istediğiniz fiyatı verebiliyoruz. Bunun dışında ilk 6 oyunu birden almak istersek sadece Planetbase hariç diğer oyunların tamamı için minimum 5.23 dolar gibi neredeyse bedava denecek bir rakama bu oyunları satın alabiliyoruz.  Sitenin bir diğer iyi yanı da paranızın nereye gideceğini belirleyebiliyorsunuz. İsterseniz paranızın doğrudan siteye, geliştiricilere ya da hayır kurumlarına gitmesini isteyebilirsiniz.

Paket şuanda neredeyse saniyede 2 adet satılıyor. Humble Bundle Hayatta Kalma Paketi kesinlikle kaçırılmaması gereken bir fırsat. Sizlerde hemen alımlarınızı yapın diyoruz.

Humble Bundle Hayatta Kalma Paketi