blank

HyperX Elite League Takımını Kur Mücadeleye Katıl

Takımını kur, kaydını yaptır, kıyasıya mücadeleye sen de ortak ol! Kingston Technology’nin iştiraki olan HyperX, Türkiye’nin dört bir yanından, yüzlerce takımın katılımı ile gerçekleşecek ve 25.000 TL?lik ödül havuzuyla kıyasıya mücadeleye sahne olacak HyperX Elite League?e, kendine güvenen oyuncuları davet ediyor.

25.000 TL’lik ödül havuzu ile Türkiye’de ilk kez HyperX sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan Elite League, tam 7 hafta sürecek ve her oyundan yalnızca tek bir takım/tek bir kişi şampiyon unvanına ve en büyük para ödülüne sahip olacak!

Bu lig sadece bir oyuna değil, tam üç farklı çevrimiçi oyuna sahne olacak; Counter Strike: GO, League of Legends ve Hearthstone. 20 Temmuz’da başlayacak olan çevrimiçi ön elemelerin ardından, başarıya ulaşan yalnızca ilk 8 takım HyperX Elite League?e girmeye hak kazanacak. 7 hafta sürecek heyecan dolu ligin hemen ardından playoff sistemi ile ilk dörde giren takımlar, çeyrek finalden başlayarak, son kozlarını paylaşmak ve büyük ödülü kazanmak için 12-13 Eylül?de  Zocco’s Oyun Merkezi’nde karşılaşacak.

Gelemeyen/Katılamayan E-Spor Meraklılarına Müjde!

Ön elemeler sonrasında 7 hafta sürecek bu heyecan dolu arena, Twitch.tv üzerinden, sürpriz çekilişlerle, canlı yayınla sizlerle birlikte olacak.

Türkiye’deki en prestijli turnuvalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Elite League, HyperX ile güçlerini birleştiren, deneyimli ve öncesinde bir çok  turnuvaya ev sahipliği yapmış Zocco’s Oyun Merkezi organizatörleri tarafından düzenlenmektedir.

HyperX Elite League Turnuva Kayıtları için tıklayınız.

Hyperx-Elite-League'a-Davetlisiniz