blank

Illaoi İçin Riot Tarafından Yeni Tasarım Detayları Paylaşıldı

League of Legends’ın 2015 yılınca çıkacak olan en son şampiyonu olan İllaoi için Riot tarafından “İçeriden Şampiyon Bilgileri” adlı yine bir döküman yayınlandı.

Ruhani Rehber İllaoi’nin tasarlanması ve son aşamaya kadar nasıl planlandığı hakkında Riot tasarımcıları tarafından yazılan yazıda bir çok ilginç bilgi bulunuyor. Reksai çıkmadan tasarımcıların aklına gelen ve bir vuruşu ile rakiplerinin ruhlarını sokecek bir karakter olması istenilen yeni şampiyon için düşüncelere ve tasarımlara başlanılmış. Fakat o ara Reksai’nin çıkacak olmasından son rötüşler üzerinde çalışması gereken ekip bu tasarımdan o anlık için vazgeçmişler. Daha sonradan Riot tarafından yeni olacak karakterin bir dövüşcü olması istenilince ekip sevinçten havaya uçmuş ve bu eski tasarıma geri dönmüşler. Aşağıdaki bağlantıdan Riot Games’in sayfasına gidip yazının tamamını okuyabilirsiniz.

http://tr.leagueoflegends.com/tr/news/champions-skins/champion-preview/iceriden-sampiyon-bilgileri-illaoi

Şu an için PBE sunucularında bulunan ve yakın zamanda ana sunucuya gelmesi beklenilen Ruhani Rehber İllao’nin detaylı bilgisine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://turkishplayer.com/league-of-legends/league-of-legends-haberleri/yeni-sampiyon-ruhani-rehber-illaoi-21647/