blank

Injustice 2 Oynanış Videosu

Injustice 2 Oynanış Videosu

WarnerBros ve NetherRealm Studios tarafından resmi olarak duyurulan Injustice 2 için oynanış videosu paylaşıldı. Tabi ki tam olarak tüm oynanışı gösteren bir video değil fakat oynanış ile ilgili ve oyunun nasıl olacağı ile ilgili bizlere bütün bilgileri de aslında vermiş oluyor.

İlk duyuru videosunda değişebilir ve geliştirilebilir giysilerimize yoğunlaşan Injustice 2 yeni videosunda ise mekan çeşitliliğinin ve değişiminin olduğunu görüyoruz. Bu görüntülerden sonra Mortal Kombat X ile aynı oyun motoru mu olacak vs. gibi bir çok şey tekrardan tartışılmaya başlandı. California eyaletinin Burbank kentinde düzenlenmiş olan ESL Mortal Kombat X Pro League Season Three Finals sırasında gösterilen Injustice 2 oynanış videosu kaydedildi ve paylaşıldı. Bu video bize bazı yeni karakterleri de gösteriyor bunlardan Gorilla Grodd, Atrocitus ve Supergirl gibi kahramanlar var.

Injustice 2 çıkış tarihi henüz tam olarak belli değil fakat 2017 yılında çıkacak gibi gözüküyor. Oyun Playstation 4 ve Xbox One için piyasaya çıkacak.

Injustice 2 Oynanış Videosu