blank

Injustice 2 Uzun Oynanış Videosu

Injustice 2 Uzun Oynanış Videosu

DC evreni hayranlarının başından kalkmayıp, evren kahramanlarını kapıştırdığı oyunlardan birisi olan Injustice Gods Among Us yeni oyunu Injustice 2 için uzunca bir oynanış videosu paylaşıldı.

Bir çok tartışma vardı oyunun Mortal Kombat X oyun motoru ile yapıldığı, yada yapılmadı, onun yapısında olacağı gibi çıkan oynanış videosu bize aklımızdaki soruların cevabını vermiş oldu. Aslında oyun ile ilgili daha öncesinde sizlere çıkan E3 2016 haberini de paylaşmıştık. Orada oyunun oynanış görüntülerini içeren bir fragman yayımlanmıştı. Şimdi artık oyunun direk oyun perspektifinden göreceğimiz oyun içi oynanış videosu da yayımlandı.

Kahraman olarak Aquaman, Supergirl, Grodd, Atrocitus, Superman ve Batman‘i dövüştüğümüz mekan olarak ise Metropolis, Gotham ve Atlantis’i görüyoruz. Yayımlanan 15 dakika uzunluğundaki bu oynanış videosunu izledikten sonra oyun hakkındaki düşüncelerinize kendiniz karar verirsiniz. Bizlere soracak olursanız ilk oyuna nazaran müthiş bir Injustice oyunu geliyor diyoruz.

Injustice 2 çıkış tarihi ise 2017 olarak verildi ve kesin bir tarih söylenmedi. Hatta çıkış aralığı bile yok sadece 2017 yılı içerisinde olarak açıklandı. Oyun sadece PS4 ve Xbox One platformlarına çıkışını gerçekleştirecek.

Injustice 2 Uzun Oynanış Videosu