blank

Injustice 2 Yeni Oynanış Videosu Batman – Gorilla Grodd – Superman

Injustice 2 Yeni Oynanış Videosu Batman – Gorilla Grodd – Superman

İlk oyun ile birlikte oyuncular tarafından müthiş bir ilgi ile karşılanan DC kahramanlarını başarılı bir şekilde bir dövüş oyununa sokabilen nadir oyunlardan bir tanesi. Injustice 2 yeni oynanış videosu ile birlikte Batman Vs Gorilla Grodd izliyoruz. Ayrıca Superman ile Atrocitus kapışmasına da şahit oluyoruz.

Birmingham şehrinde gerçekleştirilen etkinlik EGX 2016 etkinliğinde Injustice 2 yeni oynanış videosu sunuldu. PlayStation Access tarafından kaydedilen görüntülerde Batman ile Gorilla Grodd kapışıyor. Ayrıca Superman ile Atrocitus kapışıyor. Injustice 2 yeni oyunda bizlere farklılıklar ve artılar ile geliyor. Bunların başlıca en büyük özelliği olarak oyunun oyun motoru diyebiliriz. Mortal Kombat X oyununda kullanılan oyun motoru ikinci oyunda kullanıldı. Injustice Gods Among Us oyunundan yeni oyun Injustice 2 oyununa geçerken yeni bir çok karakter, yeni özellikler, yeni oyun motoru, yüzlerce yenilikler var. Injustice 2 yeni oynanış videosu bizlerin aklındaki oyun hakkında var olan bazı şüphelerimizi de kaldırıyor.

Injustice 2 yeni oynanış videosu

Tabi ki şunu da söylemeden geçmeyelim. Injustice 2 oyununda beklenen yeni karakterler arasında Harley Quinn, Deadshot gibi beklenenler de var. Warner Bros ve NetherRealm Studios tarafından ortak bir çalışma sonucu ortaya çıkan bu proje oyuncuları yine çok memnun edecek gibi gözüküyor. Injustice 2 çıkış tarihi 2017 yılı olarak belirlenmiş durumda ancak kesin bir tarih henüz yok. Oyun PC için çıkış yapmayacak sadece PS4 ve Xbox One için geliştirildi.

Injustice 2 Yeni Oynanış Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=4AxiSpA6_9k