blank

Injustice Gods Among Us 2 Geliyor Olabilir

Injustice Gods Among Us 2 Geliyor Olabilir

DC kahramanlarını hepimiz çok seviyoruz. Filmleri, dizileri ve oyunları vazgeçemediklerimiz arasında. Injustice Gods Among Us ise bu evreni birleştiren ve oldukça da başarılı bir iş ortaya koyan oyundu. Bu gün ise devam oyunu hakkında bir takım söylenti haberleri ortaya çıktı.

Injustice Gods Among Us 2 geliştiriliyor olabilir. Fransız kökenli bir sitenin (Gameblod.fr) hazırladığı habere göre güvenilir bir kaynaktan aldıkları bilgiler doğrultusunda yeni oyunun duyurulacağını söyledi. Ayrıca söylenenlere bakacak olursak Injustice Gods Among Us 2 oyunu Mortal Kombat X oyununun geliştirildiği oyun motoru ile yapılacağı yönünde. Oyun PC, PS4 ve Xbox One platformlarına çıkışını gerçekleştirecek. Tabi ki bu bilgilerin tamamı stüdyo ile aralarının çok iyi olduğu Fransız kökenli siteden geliyor.

Injustice Gods Among Us 2 çıkış tarihi ise 2017 Mayıs ayı olacak. Şimdi bu bilgilerden sonra şöyle bir geçmişe baktığımızda Injustice Gods Among Us oyunu 2013 yılının Nisan ayında piyasaya çıkmıştı. Oyuncular tarafından da oldukça sevilmişti. Olumlu yorumlarında ardı arkası kesilmemişti. Oyunun Mortal Kombat 9 ile pek alakalı olduğunu da söyleyemeyiz. Hem oyun motoru hemde teknik konular bakımından. Fakat oyun içerisindeki bazı mekanikler MKX oyunundaki gibi animasyon videoları esnasında bir tuş ile yapılması gerekeni doğru zamanda doğru tuşa basarak kullanma gibi özellikler oyunda mevcuttu. Bu özellik MKX oyununda da var.

Söylentileri şöyle kısaca tekrar edecek olursak;

  • Injustice Gods Among Us 2 çok kısa bir zaman sonra duyurulacak. Oyunun motoru MKX ile aynı olacak. Ayrıca Injustice Gods Among Us 2 çıkış tarihi ise 2017 Mayıs ayı. Bakalım bu söylentiler ne kadar gerçek olacak hep birlikte göreceğiz.