blank

Injustice 2 Yeni Karakterleri Tanıtılacak

Injustice 2 Yeni Karakterleri Tanıtılacak

Daha öncesinde sizlere Injustice 2 ile ilgili bir çok çıkan bilgiyi aktarmıştık. Bunlar arasında WarnerBros ve NetherRealm Studios tarafından resmi olarak duyurulan Injustice 2 için oynanış videosu ve 15 dakikalık uzunca bir video haberimiz daha vardı. Öncelik olarak oyunu ilk kez duyan bir çok oyuncu için aşağıdaki linklerden oyunla ilgili bu güne kadar çıkmış tüm haberleri okuyabilirsiniz.

Şimdi gelelim yeni haberimizdeki önemli detaylara. DC dünyasının kahraman ve kötülerini birbiri ile kapıştıran ve bunu gerçek anlamda en iyi şekilde yapan oyun olarak gösterdiğimiz Injustice 2 için yeni bilgiler şu şekilde;

Yapılan açıklamaya göre önümüzdeki günlerde oyun için iki yeni karakter duyurusu daha gerçekleşecek. Bu hafta sonu San Diego Comic Con gerçekleşecek. Comic Con demek tamda bu oyunun can damarını oluşturan oyuncu kitlesinin olduğu yer demektir. Bu etkinlikte hem oyun dünyasından hem dizilerden hem de filmlerden yeni haberler ile karşılaşacağız. İşte etkinlikte sunumu yapılacak olan oyunlardan birisi de Injustice 2 olacak. Böylesine güzel bir kitlenin orada olması tabi ki bazı yapımlar için müthiş bir reklamın yapılacağı en iyi yer anlamına geliyor. Ed Boon kendi Twitter adresinden yaptığı açıklama ile 22 Temmuz’da gerçekleşecek olan Injustice 2 Yeni Karakterleri gün yüzüne çıkacağını söyledi.  Injustice 2 panelinde oyunda yer alan iki yeni karakterin ilk defa gözükeceğini de duyurdu.

Injustice 2 Yeni Karakterleri hayranları için çok önemli. Çünkü oyuna eklenen her yeni karakter ile oyunu sevenler daha fazla bağlanıyor ve oyun daha fazla oynanıyor. Yapımcılarda Injustice 2 Yeni Karakterleri oyuncular için yavaş yavaş gün yüzüne çıkarmaya başlıyor. Injustice 2 Yeni Karakterleri arasında kimler var bu henüz bilinmiyor. Herhangi bir açıklama yapılmadı ancak Injustice 2 Yeni Karakterleri tamamen gösterilmeyecek. Aralarında 2 adet yeni kahraman gösterilecek. Injustice 2 Yeni Karakterleri arasında gösterilecek olan bir kadın kahraman ve bir erkek kahraman var. Aşağıdaki resimde görebileceğiniz üzere ancak tahmin etmesi çok güç görünüyor. Tahmin eden ve bilen arkadaşları şimdiden tebrik ediyoruz.

injustice-2-yeni-karakterleri-tanitilacak-comic-con-1

Injustice 2 çıkış tarihi ise 2017 olarak verildi ve kesin bir tarih söylenmedi. Hatta çıkış aralığı bile yok sadece 2017 yılı içerisinde olarak açıklandı. Oyun sadece PS4 ve Xbox One platformlarına çıkışını gerçekleştirecek.