blank

Just Cause 3 Yeni DLC Paketi Detaylar

Just Cause 3 Yeni DLC Paketi Detaylar

Serinin sevilen son oyununa ikinci ek paket Just Cause 3 Mech Land Assault DLC geliyor.

Yeni gelen ek paket ile birlikte Lacrima adlı yeni bir ada oyuna ekleniyor olacak. Sadece bu değil daha bir çok yenilikler bu DLC ile birlikte geliyor. Ayrıca yeni adada Black Hand çetelerinin elinde olan ve onların sahip olduğu bazı makinelerde var. Adada onların elinde hapsolmuş devasa bir makine ise bizim görevimiz.

Adamımız Rico ile birlikte onları yenmeli ve o devasa makineyi oradan kurtarmalıyız. Ayrıca bu DLC ile birlikte oyun hiç bu kadar zevkli hale dönüşmemişti. Bu devasa makineyi bir kere kullanmaya başladığımız da her zman kullanabiliyoruz. Kendisinin dev roketatarları ve ortalığı yakıp yıkabilecek güçte silahları mevcut. Bu paket ile birlikte bazı düzeltmelerde yapıldı. Ayrıca oyuna yeni eklenen ada ile birlikte haritada yeni bir yere daha sahip olmuş oluyoruz. Just Cause 3 dünyası böylesine dev bir makineyi hiç görmemişti. Hatta oyuncular böylesine dev bir makineyi hiç kullanmamışlardı. Just Cause 3 yeni DLC paketi ile birlikte sahip olacağız. Tüm oyun dünyasını onunla alt üst edeceğiz. Bu sefer aksiyon çok daha büyük çaplı olacak.

Just Cause 3 Mech Land Assault DLC çıkış tarihi ise 10 Haziran 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Bilgi vermekte fayda var yeni DLC paketi alan oyuncular 3 Haziran 2016 tarihinden itibaren paketi indirebilirler ancak 10 Haziran 2016 tarihinde açılacak.

Ayrıca geliştirici firma kendisinin de görüntülerinin olduğu ekran görüntüleri paylaştı. Paylaşılan bu ekran görüntülerine de aşağıdan bakabilirsiniz;