blank

Killing Floor 2 Çıkış Tarihi ve Özellikler

Killing Floor 2 Çıkış Tarihi ve Özellikler

Son derece başarılı CO-OP Sci-Fi tabanlı FPS oynanışa sahip bir korku oyunu olan Killing Floor 2’nin PC ve PlayStation 4 için 18 Kasım 2016’da piyasaya sürüleceği, geliştirici ekip Tripwire Interactive tarafından duyuruldu. Böylelikle Killing Floor 2 Çıkış Tarihi netleşmiş oldu.

Killing Floor 2’nin dijital PC sürümü erken erişim ile birlikte Steam üzerinden 49 TL‘ye satın alınabilir durumda. Oyunun Digital Deluxe sürümünü ise yine Steam’dan 59 TL‘ye satın alabilirsiniz.

Killing Floor 2, 2009’da eğlenceli ve başarılı ilk oyununun devamı niteliğinde olacak. Eskiden sevilen tüm özellikler geri dönüyor ve çok fazla yeni özellik, karakter, yaratık, silah ve hikaye ekleniyor. Killing Floor 2’de oyuncular Avrupa kıtasına bırakılıyor. Horzine Biotech’in başarısız olan deneyinin sonuçları durdurulamaz bir şekilde, hızla yayılmış ve Avrupa Birliği’ni felç etmiştir. İlk Killing Floor’daki olaylardan yalnızca bir ay sonra deney klonları her yerdedir ve uygarlık tamamı ile dağılmış durumdadır. İletişim kopmuş, hükümetler düşmüş ve askeri güçler sistematik bir şekilde yok olmuştur. Hayatta kalmayı ve kendini korumayı çok iyi bilen Avrupa halkından hayatta kalanlar saklanmıştır.

Ancak bütün umutlar tükenmiş değildir. Horzine tarafından paraları ödenen bir grup sivil ve asker bir araya gelmiş ve Avrupa boyunca savaşlar vermektedir. Deney klonlarını izleyen oyuncular tehlikeli bölgelere girecek ve tehlikenin köklerini kurutmaya çalışacaktır.

 

Killing Floor 2 Çıkış Tarihi

 

Temel Özellikler

Vahşet: Killing Floor 2, piyasadaki benzer türlere yeni bir gerçeklik seviyesi katacak özel, güçlü bir kan sisteminden beslenerek vahşi bir şekilde geliyor. Oyuncular düşman güruhlarıyla dolu yollarda ilerlerken kopmuş uzuvlardan ve kandan oluşan izler bırakacak. Ancak dikkatli olmalıları gerekiyor. Eğer yakalanırlarsa düşmanlar onları ve bütün ekibini paramparça etmekten asla çekinmeyecek.

6 Kişilik Co-op ya da Tek Kişilik Oynanış: Online co-op’taki eğlenceye katılacak ya da bu korkunç türle kendi mücadele etme cesaretini gösterecek oyuncuları çok sayıda farklı oyun ve karakter seçenekleri bekliyor.

Korkutucu Zed’ler: Hem yeni düşmanlar hem de ilk oyunda çok sevilenler güçlü saldırılar gerçekleştirebilmelerine, grupça saldırıp oyuncunun ekibini zayıflatabilmelerine ve her bölümdeki korku faktörünü yükseltmelerine olanak tanıyan Killing Floor daha iyi bir yapay zekâyla geri döndü.

Yeni bir zorluk bakışı: Çoğu oyun zorlaşmak için düşmanların sağlıklarını ve hasarlarını yükseltmeyi tercih eder. Killing Floor 2’de tam tersi bir şekilde düşmanlar farklı zorluklarda farklı şekilde hareket ediyorlar. Düşmanların sağlıkları ve hasarları değişime uğraşamıyor. Yeni saldırı hareketleri sergiliyor. Size ulaşmak için yeni yöntemler deniyorlar. Yeni stratejilere başvuruyorlar.

Eşsiz silahlar: Modern askeriyenin saldırı tüfekleri, vahşi bir şekilde geliştirilmiş özel silahlar, klasik tarihi silahlar ve ‘’çılgın bilim adamı’’ silahlarıyla Killing Floor 2 her türden oyuncuyu memnun edecek bir şekilde hazırlandı.

Genişletilmiş özellik sistemi: İlk oyundaki özellikler elden geçirildi ve daha fazla özellik eklendi. Artık bütün özellikler farklı oyun stilleriyle uyumlu, anlamlı yetenek seçimleriyle birlikte ilerleyerek oyunculara geniş ve ödüllendirici bir gelişim yolu sunacak.

Vahşi yakın dövüş: Killing Floor 2 yakın dövüşü yeniden düzenledi. Oyuncular artık yapacakları yakın dövüş hareketi üzerinde üstün kontrole sahip ve Zed’lerin kemiklerini istedikleri gibi kırmak oyuncuların ellerinde olacak.

SDK: Bütün oyunlarımızda olduğu gibi harita ve çok daha fazlasını tasarlama imkanı yerli yerinde. Erken erişim aşamasında bu araç ile yeni bölümler tasarlanabiliyor. Tam SDK desteği erken erişim aşaması boyunca oyunda yer alacak.