blank

Killing Floor 2 PvP Modu Eklendi

Killing Floor 2 PvP Modu Eklendi

Oyuna gelen ücretsiz güncelleme ile birlikte oyuncuların en çok istedikleri PvP modu eklendi. Ayrıca yapımcılar sadece PvP modu değil üstüne 1 adet yeni harita eklediler. Saf shooter oyunu olarak gönüllerde her zaman bir yeri olan Killing Floor 2 gerek grafikleri gerekse FPS hissiyatı ile sevilen oyunlar arasında. Uzun bir süredir oynanıyor ve artık oyuncular yenilikler beklemeye başlamışlardı. Yapımcılar da çok fazla geç kalmadan oyunun tarihinde hiç görülmemiş bir modu yani PvP modunu oyuna eklemiş oldular.

Bir çok hatanın düzeltilmesi dışında eklenen yeni iki adet silahta oyuncuların ilgisini çekmiş görünüyor. Eskilerin efsane silahlarından bir tanesi olan Winchester ve Crossbow oyuna eklendi. Ayrıca yeni eklenen haritanın ismi ise Prison. Bu yeni harita her mod için geçerli ve oynanabilir durumda. Ayrıca bir çok karakterin dengelemeleri, silah hasarı dengelemeleri de yapıldı. Bazı oyunlarda oyuncu denge sorunları yaşanıyordu bunu da gideren yapımcılar oyun için bazı craft materyalleri içinde yenilikler yaptılar.

Killing Floor 2 oyunu Steam üzerinden şuan erken erişimde %33 indirim ile birlikte 33 TL gibi bir fiyata satın alınabiliyor ve arkadaşların ile birlikte çok zevk alacağınız saf bir shooter oyunu.

Killing Floor 2 Yeni Silahlar

Killing-floor-2-pvp-modu-yeni-harita-yeni-silahlar-zed-vs-player-yeni-silah-winchester-crossbow

Killing Floor 2 PvP Modu

kf2-killing-floor-2-pvp-modu-zeds-vs-player-versus-survival-modu

Killing Floor 2 Yeni Harita