blank

Kingdom Come Deliverance Beta Başladı Ama Çıkış Ertelendi

Warhorse stüdyoları tarafından geliştirilmeye devam eden Kingdom Come Deliverance Beta başladı ancak çıkış tarihinde yine bir erteleme haberi daha geldi.

Daha önce çıkan haberlere göre oyunun yaz mevsiminde piyasaya çıkması bekleniyordu. Fakat PC sürümünün yıl sonunda konsol sürümleriyle birlikte çıkacağı haberi bekleyenleri üzdü. Gerçekçi RPG deneyimini dibine kadar yaşatmak isteyen Kingdom Come Deliverance Beta sürecini de böylece başlatmış oldu. Ön sipariş veren oyuncular beta sürecine girebiliyorlar fakat şunu belirtmemiz gerek oyun içerisinde çok fazla hata bulabilirsiniz ve bu sizleri oyundan soğutmasın. Yapımcıların özellikle vurguladıkları şey ise tüm bu süreç boyunca bütün hatalardan arındırmaya çalışacağız ve oyunculara mükemmel bir oyun sunacağız diyorlar.

Kingdom Come Deliverance oyununun en önemli özelliği gerçekçi dövüş sistemi, köyler, kaleler ve çevre sizleri tam anlamıyla Orta Çağ dönemlerine götürecek bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Fakat bu ertelemeler daha ne kadar sürecek bilmiyoruz. Oyun bundan öncede bir kaç kez daha erteleme haberini duyurmuştu. Yapımcılar oyunun üzerinde çok durdukları aşikar. Ortaya hatalı ve oyuncuları oyundan soğutacak bir oyun çıkarmaktansa böyle erteleme yapılara oyuncuya en iyisini sunmaya çalışmak bizlere de mantıklı geldi. Sonuç olarak geliştirici ekip böylesine bir RPG Orta Çağ oyununu hiç bir zaman oynamadınız ve bu oyun sizleri büyüleyecek diyerek ne kadar iddialı olduklarını da ortaya koyuyorlar.

Bu bir iyi bir kötü haberi sizlere verdikten sonra bir iyi haber daha vermek istiyoruz. Beta sürecinin başlamasının yanı sıra bu erteleme haberini biraz oyuncuların gönüllerine su serpiştirme niyetine geliştiriciler bir video yayınladılar. Sözü fazla uzatmadan sizleri aşağı alalım.

Kingdom Come: Deliverance Beta Erişim Fragmanı