blank

Knight Online TBL Sorunu Giderildi !

Türkiye?nin ve dünyanın en köklü ve en çok oynanan MMORPG oyunu Knight Online?da illegal işlemlere karşı çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor!

11. yılını kutlayan Knight Online?da bir süredir mevcut olan TBL problemi, yapılan bakımla birlikte tamamen giderildi! Bugün gerçekleştirilen bakımla birlikte, oyun dosyaları üzerinde yapılan değişiklikleri otomatik olarak engelleyecek bir sistem oyundaki yerini aldı. Oyun dosyalarında değişiklik yapan oyuncular, Xigncode koruma programı tarafından belirlenecek ve otomatik olarak oyundan atılacaktır. Xigncode tarafından oyundan atılan oyuncuların, Launcher’ı tekrar başlatarak otomatik olarak gelecek güncellemeyi alması gerekmektedir. Bu sayede oyun dosyaları, tekrar normal hale getirilerek oyuna giriş sağlanabilir. Şayet otomatik güncelleme yapılmasına rağmen oyuna giriş sağlanamazsa, oyuncunun oyunu baştan yüklemesi gerekecektir. Bu güncelleme sayesinde artık oyun dosyaları üzerinde değişiklik yapılması söz konusu değildir. Knight Online sosyal medya hesaplarından da olumlu tepkiler alan bu düzenlemenin yanında, oyun içerisinde hile kullanan oyuncuların da sıklaştırılan kontroller sebebiyle azalmasıyla birlikte oyuncular artık çok daha kaliteli bir Knight Online deneyimi yaşayacaklar!

Oyuncuların isteklerini değerlendiren ve oyunu bu şekilde yönlendiren Knight Online ekibi, ilerleyen dönemlerde yine güzel haberlerle karşınızda olacak!