blank

Knight Online Yeni Sunucu Geliyor

Knight Online yeni sunucu Midgard geliyor.

Sevilen MMORPG oyunu Knight Online’da yeni sunucu heyecanı yaşanıyor! Uzun bir bekleyişin ardından, yeni sunucu Midgard, Knight Online’daki yerini alıyor!

Knight Online ekibi, her zaman oyuncu isteklerini ön planda tutarak Knight Online’a şekil vermeye çalışıyor. Bu durum, efsane oyunun 11. yılında da değişmedi ve alınan büyük kararlar, oyuncuların oylamalarıyla belirlendi. Knight Online ekibi son bir kaç aydır yaptıkları gözlemler dahilinde, çoğu oyuncunun oyuna yeni bir sunucu gelmesini istediklerini fark etti. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen güncellemeyle TBL’nin önünün de tamamen kapatılmasını ve uzun bir süredir sıkı kontroller ve güncellemelerle oldukça düşük bir seviyeye indirilen illegal oyuncu sayısını göz önünde bulundurarak, oyunculara yepyeni bir başlangıç fırsatı sunmak amacıyla yeni sunucu Midgard’ı açma kararı aldılar.

Bu bağlamda, 3 Eylül 2015 Perşembe günü gerçekleşecek bakımla birlikte, Midgard sunucusu Knight Online’daki yerini alacak! Yine oyunculardan gelen istekler doğrultusunda düzenlenen Special Monster Staff ve Dragon Box eşyalarıyla birlikte, Asgard ve Orion sunucularında olduğu gibi yalnızca OTP’li oyuncuların giriş yapabileceği Midgard sunucusu, yeni bir başlangıç yapmak isteyen Knight Online oyuncularını bekliyor olacak.

Ayrıca yeni sunucunun şerefine tüm oyunda gerçekleşecek olan Gül Şövalyesi Etkinliği de yine 3 Eylül 2015 Perşembe günü Knight Online’da olacak.
3 Eylül’den itibaren OTP’li tüm oyuncular, Midgard sunucusuna giriş yapabilecekler.