blank

KURSK Hayatta Kalma Oyunu

KURSK Hayatta Kalma Oyunu

Son yılların popüler konusu hayatta kalma oyunları ancak KURSK Hayatta Kalma oyunu olsa da diğerlerine nazaran çok farklı.

Bu sefer kıyamet teması yok. Post Apokaliptik bir dünya falan değil. 12 Ağustos 2000’de Barents Denizi’nde 118 mürettebatı ile batan denizaltının trajik hikayesini konu alıyor. Macera ve hayatta kalma türündeki KURSK, bazı eleştirmenler tarafından oyun tarihinin tamamen doğru ilk belgesel-macera türündeki oyunu olarak niteleniyor. Oyun gerçek tarih ile de bağlantılı şekilde geliştirildi. Hikayenin büyük çoğunlukla tarihte yaşanmış olaylar üzerinden ilerleyecek olması sayesinde denizaltının dramatik hikayesini tam olarak anlama şansını yakalayacağız.KURSK Hayatta Kalma Oyunu

Yapımcılar tarafından bu gün ilk duyuruları yapıldı. Oyun ilk kez GamesCom 2016 etkinliğinde oynanabilir halde olacak. Bu haber ile birlikte bazı ekran görüntüleri de paylaşıldı. Bu görüntüler oyunun içerisinden bir şeyler gösterilen ilk görüntüler. Daha önce hiç kimse ne oyunu çalışırken gördü, ne de bir ekran görüntüsü paylaşılmıştı. KURSK Hayatta Kalma Oyunu hakkında daha fazla bilgiler ilerleyen dönemlerde artık gelmeye başlayacaktır. GamesCom 2016 ile birlikte zaten bir çok detayda ortaya çıkmış olur.

KURSK Hayatta Kalma Oyunu Ekran Görüntüleri

KURSK Hayatta Kalma Oyunu Duyuru Fragmanı