blank

LawBreakers Assassin Videosu Yayınlandı

LawBreakers Assassin Videosu Yayınlandı

LawBreakers geliştiricisi Boss Key yeni video yayınladı ve bu videoda oyundaki sınıflardan bir tanesi Assassin hakkında bütün bilgileri verdi. LawBreakers Assassin Videosu hem kısa hem uzun hali ile resmi olarak gösterildi.

Söz verildiği gibi oyunun tanıtımları yapılmaya ve sınıflar oyunculara gösterilmeye devam ediyor. 4 sınıftan daha öncesinde Enforcer ile tanışmıştık. Kendisine göz atmak ve hakkında bilgi almak için aşağıdaki habere bakmanız yeterli.

LawBreakers Assassin Videosu

Gelelim şimdi LawBreakers yeni sınıfı Assassin ile ilgili neler olmuş. Bu sınıf bu oyunun en ölümcül sınıflarından bir tanesi özellikle bunun altını çizelim. Hiç bir sınıf Assassin sınıfı kadar ölümcül değil. Ayrıca en çevik sınıf olarak Assassin sınıfını göstermek bir yanlış olmaz. Çeviklik üzerine de çok önemli bir sınıf. Aslında diğer roller gibi bu rol de hem kendisine hem takıma farklı bir güven ekliyor. Hatta aslına bakarsanız Assassin sınıfı birazcık daha ekstra ilim irfan sahibi bir sınıf.

Tıpkı yukarıdaki linkte Enforcer için yayınlanan da göreceğiniz gibi yapımcılar her sınıf için ayrı 2 video atıyorlar. LawBreakers Assassin videosu içinde yine 2 adet video hazırlanmış. Bunlardan ilki çok kısa bir şekilde sadece sınıfı gösteriyor. Bir diğeri ise yine bu sınıfın bazı detaylarını anlatıyor.

LawBreakers Assassin Videosu Kısa Tanıtım

Şimdi bu yukarıdaki çok kısa tanıtımı izledikten sonra LawBreakers Assassin videosu uzun versiyon sizleri bekliyor. Aslında ödülümüz ikinci video çünkü ekmek orda. LawBreakers Assassin videosu uzun hali ile bizlere sınıfın kapasitesini anlatıyor, yeteneklerinden bahsediyor ve ayrıca bu sınıfın bazı ipuçları ile karşılaşıyoruz.

LawBreakers Assassin video ile öğreniyoruz ki bu sınıf sadece yakın dövüş yapan tek sınıf. Ayrıca dayanıklığı diğerlerinden çok daha az. Çeviklik ile birlikte tabi ki dayanıklık daha da aşağı düşmüş. Ancak kendisi çok hızlı. Hatta eğer rakibe yeterince yaklaştığınızda bir combo ile rakibi direk öldürebiliyor. Buradaki en büyük anahtar düşmanı kuşatmak. Onu doğru zamanda doğru noktaya köşeye sıkıştırdığınızda hiç bir şansı kalmıyor.

LawBreakers Assassin Videosu Uzun Tanıtım