blank

LawBreakers Enforcer Videosu Yayınlandı

LawBreakers Enforcer Videosu Yayınlandı

LawBreakers geliştiricisi Boss Key yeni video yayınladı ve bu videoda oyundaki sınıflardan bir tanesi Enforcer hakkında bütün bilgileri verdi.

Cliff Bleszinski’nin açtığı şirket Boss Key yeni oyunu için canla başla çalışıyor. Tabi başında böylesine usta bir oyun yapımcısı olunca oyun da oldukça ilgi çekiyor. LawBreaker bir multiplayer shooter oyunu. Enforcer, Assassin, Titan, ve Vanguard isimli sınıflar yer alıyor. Bu sınıflarda Enforcer bu gün itibari ile oyunculara tanıtıldı.

LawBreakers Enforcer Videosu Yayınlandı

Tabi zamanla hızlı bir şekilde bir çok sınıf ortaya çıkacak. Sınırlı sayıda olmayacak ve sürekli sınıflar geliştirilecek. Ancak tabi ki o zamana kadar yapımcı şirket hazırda olan sınıfları tanıtmaya başladı. Her sınıf için kısa kısa tanıtım videoları geliyor. LawBreakers Enforcer Videosu da tabi ki yayınlanmadan olmazdı. Müthiş bir aksiyonun içinde olduğumuz oyunda Enforcer sınıfı da gayet önemli sınıflar arasında. Sınıfları tanıtırken şirket iki ayrı bir karar alarak öncelikle kısa bir tanıtım videosu tıpkı LawBreakers Enforcer Videosu ile yaptığı gibi, daha sonrasında ise daha uzun bir video ile detaylandırmaya başlıyor.

LawBreakers Enforcer Videosu

Yapımcı şirket kısacık bir LawBreakers Enforcer Videosu ile öncelikle sınıfın sahip olduğu yetenekleri ve silahları oyunculara gösteriyor. Daha sonrasında aşağıdan izleyeceğiniz video ise LawBreakers Enforcer sınıfı için daha derin bir içerik sunuyor. Oyunculara bazı ipuçları veriliyor ve tamamen detaylı şekilde bu sınıf anlatılıyor. Enforcer sınıfı bir bombaya, kısa mesafe tabancaya ve uzun mesafe içinde bir silaha sahip. Bu şekilde olmasının avantajı ise düşmanı herhangi bir mesafeden nasıl vuracağınızı anladığınızda elinizde ona uygun bir silahın olması. Sahip olduğu özel bir roket atar sayesinde etrafta zıplayan hoplayan düşmanlarınıza kilitleye bileceğiniz bir roket ile onları paramparça etmeniz. Ayrıca Enforcer takım için bir Support görevi de görüyor. Çünkü karşı takımı yavaşlatabilecek bazı özelliklere sahip. Yere attığı bir bomba ile çıkan kıvılcımlar arasında kalan tüm rakipleri yavaşlatıyor ve hasara neden oluyor.

 LawBreakers Enforcer Videosu Uzun Tanıtım

LawBreakers oyunu bu hafta kapalı alfa olarak oynanmaya başladı. Eğer şansınızı denemek isterseniz sizlerde BURADAN kapalı alfa için başvuru yapabilirsiniz.