blank

LawBreakers Vanguard Videosu

LawBreakers Vanguard Videosu

Sağlam adımlarla gelen oyun GamesCom hazırlıklarını tamamladı ve LawBreakers Vanguard Videosu yapımcılar tarafından yayımlandı.

Geliştirici BossKey tarafından yeni karakterinde videosu yayımlandı. Bundan önce yapımcılar Assassin, Enforcer gibi sınıflarında videolarını yayımlamışlardı. Onlarında detaylarını sizlerle paylaşmıştık. Her zamanki gibi, bu sınıfla ilgili iki adet video yayımlandı. Yine bu videoların bir tanesi kısa diğeri ise LawBreakers Vanguard sınıfını detayları ile anlatan bir video. Kısa videoda bu sınıfın ana özellikleri ve savaş arenasında nasıl savaştığı gösteriliyor. Uzun olan videoda ise yapımcılar bizlere ipuçlarını veriyorlar.

LawBreakers Vanguard Videosu

LawBreakers Vanguard Videosu

LawBreakers Vanguard Özellikleri

LawBreakers Vanguard Videosu ipuçları ile bizlere savaş alanındaki çabukluğunu ve çok yükseklere çıkabilmesindeki avantajları algılıyoruz. Ana silahı Hydra adlı minigun, çok büyük oranda hasara sebebiyet verebiliyor. Eğer, diğer karakterleri geri iten Pulsar yeteneği ile birlikte kullanılırsa, rakiplerin dengesini bozup onları kolay bir şekilde ezebiliyor.

Ancak tabi ki bu sınıfın dez avantajları da yok değil. Yukarıdaki verdiğimiz linkteki gibi Assassin sınıfı kadar çevikliği ön plana çıkan bir sınıf değil. Başka bir özelliği ise Starfall dalışı yaparak havadaki süzülmesini bir anda yere doğru dalışla kendisine gelen tehlikelerden de kaçabiliyor.

LawBreakers Vanguard Videosu İpuçları