blank

League of Legends Yeni Şampiyon Tamm – Nehirlerin Kralı

Türkiye’de ilk kez Turkishplayer.com farkıyla League of Legends yeni karakteri Tamm Nehirlerin Kralı (King of the Rivers)  sizlerle

League of Legends Çin websitesinde yayınlanan bir görüntü bir anda LOL hayranlarını şok etti.

Yeni şampiyona ait olduğu öne sürülen videoda  Tamm King of the Rivers yani Tamm Nehirlerin Kralı isimli şampiyona ait birde hikaye anlatıldı.

Yeni şampiyon Tamm’a ait olduğu iddia edilen videoyu hep beraber izleyelim.

League of Legends Yeni Şampiyon Tamm

LOL Yeni Şampiyon Tamm Videosunda Anlatılan ;

Batık bir şehirde yakışıklı bir kumarbaz borcu olan altın ve kan ödemek için çabalıyordu. . Çaresiz ve kimsesizdi . Gittiği yolu değiştirmiş ve kaçmıştı. Şansını tekrardan değiştirmek için kendini anlatan bir şarkı duydu. Şarkıcı kumarbazın gördüğü en büyük ağızlı yaratıktı. Çocuk günahlarının bağışlanması için beni bu bağlamdan çıkarabilirmisin diye sordu canavara . Evlat bu dünyanın tek nehri var bende onun kralıyım cevabını aldı. Gideceğim biyer yok geri dönemem dedi çocuk . Ücret ufacık birşeydi . Gördüğün gibi ben okadar kolay büyümedim . Ama bu final tabloları beni hiç hatırlamadı. Benim oraya giriş yapabilmem için adama ihtiyacım var tıpkı senin gibi dedi canavar. Kumarbazın açlığı zar oyunu ve kart oyunları içindi. Bu bir pazarlıksa ücret oldukça ucuz görünüyor. Eğer bir giriş bileti teklif ediyorsan tamam anlaştık diye cevap verdi kumarbaz. Ancak bu dünyaya ilk ben gireceğim dedi çocuk. Canavar çocuğu tersledi ve uzak diyarlardaki topraklara kaçtı. Kumarbaz şansını arkasında bırakarak oradan taşındı. Yıllar geçti aşk bu kumarbazı sonunda buldu. Onun gelini bir prenses olmuştu. Peki evlendilermi? Hayır. Sonunda aç canavar geri döndü . Aileler korkudan kaçarken bazıları canavarla savaştı. Kumarbaz onu dışarı atmayı denedi ama Canavar evleri , altınları ve bütün hediyeleri yedi. Peki bunu sadece aç olduğu içinmi yaptı?  Canavar hala memnun değildi ve herkes ona durması için yalvarıyordu. Canavar bu açlık bir yük  ama bu son olacak söz veriyorum dedi. Bu yüzden beni affedin dedi canavar. Canavarın yalanları çok samimi ve melodikti. Canavar bu sözlerin sonrasında kemikleri kırmaya ve dehşet saçmaya devam etti. Kumarbazın karısı prensesinde tüm kemiklerini kırdı. Bütün bu yemekler sonunda canavarı memnun etti.  Canavar artık içerideydi ve hiç kimse onu durduramayacaktı.

LOL yeni şampiyon Tamm Nehirlerin Kralı iddiası bakalım doğru çıkıcakmı. Videonun yapım kalitesine bakarak sahte olamayacak kadar özenli hazırlanmış olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca bu videoyu yayınlayan kanalda resmi bir kanal.

Bakalım yeni şampiyon Tamm ile ilgili önümüzdeki günlerde açıklamalar gelecekmi ?

Sizinde yorumlarınızı bekliyoruz…