blank

LoL Yeni Sezonda Değişiklikleri Saldırı Gücü Taşıyıcılarını Öne Çıkaracak

League of Legends’da şuan ki sezonun sona ermesine az bir süre kala Riot Games yavaştan her sezon olduğu gibi yeni sezonda gelecek olan değişiklikleri kısaca özetledi. Özellikle saldırı gücü taşıyıcılarını göz önüne alacak olan yeni yama birlikte görüş totemleri yeniden ele alınacak.

Riot Games yakın zamanda çıkardığı “Juggernaut” temalı yaması ile birlikte League of Legends’ın çok fazla oyun çeşidi olmayan Garen, Darius gibi şampiyonların oynanış stillerini biraz daha geliştirmeye çalışmış ve bunda son derece başarılı olmuşlardı. Yeni sezon ile birlikte de Riot bir sonraki hedefini saldırı gücü taşıyıcıları olarak belirledi. 10 Üzerinde saldırı gücü taşıyıcı bulunan fakat şu anki metada baya bir önemsiz konuma gelen rol için Riot birçok şampiyonda değişiklik yapacak gibi gözüküyor. Özellikle saldırı gücü taşıyıcılarının kendi içlerinde birbirinde farklı olmalarını isteyen Riot bu konu da önemli değişikliklere gidecek gibi gözüküyor.

Ayrıca görüş totemleri ve eşya çeşitliliği hakkında da birçok değişiklik bekleniyor.Yakın zamanda PBE’ye gelmesi beklenen bu değişiklikleri herkes merakla bekliyor olacak.