Life is Strange Ücretsiz Oldu

Life is Strange Ücretsiz Oluyor

Life is Strange Ücretsiz Oluyor

Çıkışından itibaren aldığı ödüller ve yüksek inceleme notlarıyla adından oldukça söz ettiren Life is Strange’in ilk bölümü ücretsiz olarak oynanabilir hale geliyor.

Dontnod Entertainment’in geliştirdiği ve Square Enix’in yayımcılığını üstlendiği Life is Strange, çıkışı ile birlikte bir çok oyuncu tarafından merakla denenmiş ve beğenilmişti. İnteraktif film bir oynanışa sahip olan Life is Strange, toplam 5 bölüm ile birlikte gelmiş ve her bölüm belli aralıklarla oyunculara sunulmuştu. Adeta bir dizi havasında oynanışa ve hikayeye sahip olan Life is Strange’in, geçtiğimiz ekim ayında sezon finali bölümü yayımlandı ve oyuncular tarafından oldukça beğenildi.

Böylesine güzel hikayeyi, Life is Strange Ücretsiz olarak deneyimlemeyi kesinlikle kaçırmayın. Yarın Life is Strange Ücretsiz olarak indirilebilir.

 

Life is Strange Ücretsiz

Life is Strange Ücretsiz

 

Life is Strange Ücretsiz deneyimleme şansına sahip olmayanlar için ise oldukça sevineceği bir haberimiz var. Geliştirici ekipten yapılan açıklamaya göre Life is Strange’in ilk bölümü yarından itibaren ücretsiz hale gelecek. Daha önce bu konu hakkında dedikodular bir çok sitelerde dolaşmaktaydı ancak geçtiğimiz saatlerde Dontnod Entertainment’in yaptığı duyuru ile Life is Strange’in ilk bölümünün ücretsiz olarak oyunculara sunulacağı resmi olarak kesinleşmiş oldu. 

Oyuncuları diğer bir sevindirecek haber ise; Dontnod Entertainment bu konuda bir ayrımcılık yapmadı. PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarının tamamımına aynı anda yarından itibaren Life is Strange Ücretsiz. İlk bölümüne ücretsiz olarak erişebilecekler herkes erişebilecek.

Maxine Caufield’in fotoğraf çekme tutkusuyla birlikte gelişen ilginç yaşantısını konu alan Life is Strange’in atmosferini, hikayesini, benzersiz oynanışını mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

Life is Strange Ücretsiz Episode 1