blank

LoL 8/18 PBE Güncellemesi

LoL 8/18 PBE Güncellemesi

Bu PBE güncellemesinde de bazı ayrıntılar yine değişiyor. Yeni sanat görselleri ekleniyor ve sanat çalışmalarında değişiklikler yaşanıyor.

18 Ağustos 2016 PBE güncellemeleri yani 8/18 PBE güncellemesi olarak adlandırılan PBE ile birlikte yeni gelecek olan Sanat Görsellerinde Sion kostümleri ve yeni sanat çalışmaları da ortaya çıktı

Hextech Sion

LoL 8/18 PBE Güncellemesi

Barbarian Sion

LoL 8/18 PBE Güncellemesi

Lumberjack Sion

LoL 8/18 PBE Güncellemesi

Warmonger Sion

LoL 8/18 PBE Güncellemesi

Ayrıca yeni bir icon ekleniyor. Sihirdarlar için eklenen bu yeni Sihirdar simgesi ile ilgili herhangi bir detay paylaşılmadı.

blank

Bunların dışında 8/18 PBE Güncellemesi ile birlikte yeni kostüm güncellemeleri de geliyor.

Ahri kostümünde bazı değişiklikler yaşanıyor. Bunu da sizlere hareketli resim olarak gösterelim

blank

Küçük bir video ile bu kostümde yaşanan değişiklikleri görebilirsiniz. Ayrıca Arcade Ahri ile ilgili bu kostümde müziklerinde de değişiklikler yaşandı.

Bu kostümün yükleme ekranında da değişikliğe gidildi. Henüz şampiyon seçme ekranı vs. gibi seçeneklerde bir değişiklik olmadı ancak yükleme ekranında değişiklik yapıldı.

blank

 

Bunların dışında herhangi bir dengeleme değişikliği yaşanmadı. Bu LoL 8/18 PBE Güncellemesi sadece bazı değişiklikleri beraberinde getirdi ve şampiyonların yeteneklerinde veya şampiyon dengelemelerin de herhangi bir değişiklik yaşanmadı. LoL PBE haberleri günü birlik takip etmek için bizlerden ayrılmayın.