blank

LoL Arkadaşları Mobil Uygulaması Çıktı

Riot Games oyuncular için bir mobil uygulama geliştireceğini uzun bir süre önce açıklamıştı ve LoL Arkadaşları mobil uygulaması çıktı ve artık kullanılabilir durumda.

Tamamen ücretsiz olan bu uygulama geliştirici ekip tarafından düzenlenen sosyal özellikleri daha da geliştirme amacında. Uygulamanın güzel bir diğer yanı ise oyun başında olmasanız dahi bu uygulama ile listenizdeki arkadaşlarınız ile iletişim halinde olabileceksiniz. Android ve iOS sistemleri için geliştirilen uygulamaya tüm oyuncuların büyük ilgi duyacağı aşikar. LoL, arkadaşlarınızla oynadığınızda çok daha keyifli; bu yüzden, dostlarınızla buluşup oyun organize etmek mümkün olduğu kadar kolay olmalı. League of Legends Arkadaşları uygulaması da işte burada devreye giriyor. Uygulama, League of Legends arkadaş listenizi gerçek anlamda mobil hale getirecek. Bu sayede ister nehirden alt koridora baskına gelsin ister gerçek bir nehirde balığa çıkmış olsun, dereceli takımınızın ormancısına seslenebilmenizi sağlayacak. Bu neden mi heyecan verici bir gelişme? İşte resmi olarak verilen bilgiler şu şekilde;


 

ARKADAŞ LİSTENİZ CEBİNİZDE OLACAK

LoL Arkadaşları uygulaması sayesinde dereceli tayfanızla haberleşmek için 10 kiloluk bilgisayar kasasını yanınızda gezdirmek zorunda kalmayacaksınız. Arkadaş listenizin tamamı, bu uygulama sayesinde sürekli elinizin altında olacak.

OYUN DAVETLERİNİ KAÇIRMAYIN

Bildirimleri açık tutarak oyun atmak isteyen dostlarınızın size ulaşmasını sağlayın ya da isterseniz bildirimleri kapatarak şu devamlı Singed alıp rakibi besleyen arkadaşınızdan kaçının.

2016 SEZONU SOSYAL ÖZELLİKLERLE GELİYOR

Bu uygulamayla şimdilik arkadaş listenizi görebilir, yeni arkadaşlar ekleyebilir ve dostlarınızla sohbet edebilirsiniz. Zamanla tıpkı League of Legends gibi bu uygulama da gelişerek yeni özelliklere kavuşuyor olacak.


Uygulamanın Seçenekler kısmında yer alan “Yardım ve Geribildirim” üzerinden yaşadığınız deneyime dair fikirlerinizi geliştirici ekibe doğrudan ulaştırabilme imkanına sahip olacaksınız.

ARKADAŞLARINIZLA İSTEDİĞİNİZ ZAMAN, İSTEDİĞİNİZ YERDE İLETİŞİM KURABİLECEKSİNİZ

LoL Arkadaşları uygulamasını kullanarak arkadaşlarınıza bilgisayarları kapalıyken bile ulaşıp, onları maça davet edebileceksiniz. Uygulama bütün cihazlardaki sohbetlerinizi senkronize edecek; bu sayede rakibin merkezini alaşağı ettikten sonra bile geyik yapmaya devam edebileceksiniz.

HİÇBİR MAÇI KAÇIRMAYACAKSINIZ

Herkes çevrimiçi olduğunda takım maçlarınızı organize etmeniz çok daha kolay hale gelecek. İsteğe bağlı bildirim aktarımı, gecenin köründe ekibinizin aklına 5’e 5 maç yapmak düşerse haberinizin olmasını sağlayacak.

  • LoL Arkadaşları uygulamasını Android‘de indirin
  • LoL Arkadaşları uygulamasını iOS‘ta indirin