blank

LoL Ekran Koruyucu Uygulamasını Hemen İndirin

League of Legends oyuncuları için sevindirici bir haber var. Artık monitörler LoL Ekran Koruyucu uygulaması ile şenlenecek!

Harika özelleştirilebilir seçenekler, istemediğiniz kadar animasyon ve görseller ile Riot Games tarafından sunulan bu harika uygulama sayesinde kendi oynatma listenizi oluşturarak monitörleriniz boşta iken harika bir görünüm almasını sağlayabilirsiniz.

Sürekli güncellenen ve devasa bir koleksiyonu barındıran LoL Ekran Koruyucusu, gerçekten detaylı ve kullanımı kolay bir uygulama olmakla beraber, daha önce görmediğiniz ekran koruyucularını ve animasyonları görmenize olanak sağlıyor.

NASIL KULLANACAĞIM ? (WINDOWS)

Kullanım rehberimize hoş geldin! mini ve anlatacağımız küçük detaylar ile anında LoL Ekran Koruyucu Uygulamasını kullanabilirsin.

1) UYGULAMAYI İNDİR

Riot Games tarafından hazırlanan ve binin üzerinde görsel ve animasyon barından bu uygulamayı buraya tıklayarak indir.

2) KURULUMU GERÇEKLEŞTİR

İndirdiğin kurulum dosyasını açarak uygulamayı bilgisayarına yükle.

lol-ekran-koruyucu-1

3) UYGULAMA PANELİNE GİRİŞ YAP

Kurulan uygulamayı, açılan ve kendinin açacağı “EKRAN KORUYUCU” penceresinden League of Legends’i seçerek “AYARLAR” sekmesine tıkla ve panelin açılmasını bekle.

lol-ekran-koruyucu-7

4) İNDİRMEYİ/GÜNCELLEMEYİ BEKLE

Açılan panel, indirme işlemi yapacak. En fazla beş dakika süren bu indirme işleminin yanına, buradan ara ara gelen güncellemeler’de yüklenecek. Onlardan haberdar olmak için arada bir bu paneli kontrol etmekte fayda var.

lol-ekran-koruyucu-8

5) EKRAN KORUYUCUNUN İSMİNİ BELİRLE VE RESİMLERİ SEÇ

İndirilen/Güncellenen dosyaların ardından karşına bir isim girme alanı çıkacak. Buradan, istediğin ismi girerek ana panele geçiş yapacak ve istediğin animasyonu/görüntüyü seçebileceksin.

lol-ekran-koruyucu-9

1.1: Ekran koruyucun’da kullanmak istediğin 1000 kadar olan ve her güncelleme ile artacak animasyon/görsellerini buradan seçebilirsin.

lol-ekran-koruyucu-10

6) PROFİLİNİ TAMAMLA

Profilini buradan tamamlayarak windows üzerinden tekrar “ekran koruyucuları” ekranına geçiş yaparak seçtiğin animasyon ve görüntüleri kullanabilirsin.

lol-ekran-koruyucu-11