blank

LOL Kod Adı Kostümleri Yayınlandı !

Biliyorsunuz ki son günlerde League of Legends’ta yeni şampiyon dedikoduları The Project ile birlikte ortalığı kasıp kavuruyordu.

Fakat bugün saat 22.51’da The Project yani Kod Adı koleksiyonu açıklandı ve yeni bir şampiyonun olmadığı aksine efsanevi bir kostüm olan Kod Adı : Yi ortaya çıktı.

19.08.2015 tarihinde LoL’ün Brezilya sunucusunda çalışanlar yeni bir şampiyonun gelmeyeceğini yeni skinlerin ortaya çıkacağını belirtmişti . Tabi bundan öncede Master Yi’nin ilk Kod Adı görünüşünü kimse bilmezken Riot gizemli bir şekilde sitesine eklemiş ve oyuncuları heyecanlandırmıştı.

Çoğu oyuncunun aklına bu fotoğrafa bakarken yeni şampiyon geleceğine dair bazı düşünceler geldi ve bazı lol oyuncular ise fotoğrafı incelemeye aldı. Bir kaç tespit yaparak bunun “Yone” yani Yasuo’nun hikayesinde geçen abisinin olduğunu iddia etti. Tabi Master Yi olduğunu tahmin edenlerde haklı çıkmış oldu.

Sonuçta bugün yayınlanmış olan PBE yama notlarında Riot bizlere özel projesini açıklamış oldu oyuncularda rahat bir nefes aldı…

The Project Kod Adı Kostümleri

Kod Adı The Project kostüm serileri ile Master Yi , Fiora , Leona, Lucian ve Zed karakterleri için yayınlandı. Master Yi ve Zed Kod Adı kostümleri oldukça ilgi çekecek gibi görünüyor.

Kod Adı Master Yi Kostümü

1820 RP

Kod adı (Project) Yi

Kod adı (Project) Yi 3

Kod adı (Project) Yi 2

Kod adı (Project) Yi 4

Kod adı (Project) Yi 5

Kod adı (Project) Yi 6

Kod adı (Project) Yi 7

Kod adı (Project) Yi 8

Kod adı (Project) Yi 9

 

Kod Adı Yi Ses ( İngilizce)


 

Kod Adı Fiora ve Leona için 2. sayfaya bakınız.