blank

LOL Yeni Şampiyon ve Kod Adı Kostümleri The Project !

Kod Adı Kostümleri Yayınlandı. Haberimizi okumak için tıklayınız.

League of Legends Amerika sitesinde yayınlanan The Project isimli sayfa ile yeni kostümler geleceği belli oldu.

Ayrıca konuşulanlar arasında yeni bir şampiyonun olabileceğide söyleniyor.

Yasuo Kod Adı (The Project) Kostümü

yasuo kod adı

 

The Project kostümleri Yasuo , Fiora , Zed , Lucian , Leona ve birde tam olarak belli olmayan , belki de yeni bir şampiyona ait olacak. Ayrıca konuşulanlar arasında belli olmayan şampiyonun Jax veya Master Yi olduğuda söyleniyor.

LOL The Project

Sayfada verilen yeni bilgiler için “iz” kelimesi kullanıldı. Bu yeni izler yeni şampiyon hakkında da aslında bizlere bazı ipuçları veriyor. Özellikle izleri takip ettiğimizde yeni şampiyon hakkında koruyucu , ışık yağdıran , kimsesiz ses , ölümün ağır hissi gibi detaylar veriliyor. Diğer bir izde kalk ve dövüş yazılarak yeni şampiyonun savaşçı bir yapıda olacağını gösteriyorlar.

Diğer bir izi takip ettiğimizde yeni şampiyon için  ışığın içindeki alevleri delen olarak isimlendirildiğini görüyoruz. Hakkında yazılan bazı detaylarda ise gölgelerdeki özgürlük saflık ve öfkeye bağlanmış , ışığın ötesinde olarak bilgiler verilmiş durumda . Diğer bir izde ise fırtınada sürüklenen bir çiçeğin sıvı formu konuşur , ölüm rüzgar gibidir , o ise bir fırtına . Tıpkı bıçakların iniltileri gibi …

Son izde yazanlar ise gölgelerin içinde, karanlık tarafta ölüm onunla birlikte geziyor. Islanmış kanlar ve o yanlarında duruyor. Yakalanan tek görüntü sadece onun bıçak dansı.

Tahminimizce gelecek olan yeni şampiyon ninja tarzında, bıçak kullanan bir suikastçi rolünü üstlenebilir.

League of Legends Amerikan sitesindeki The Project sayfası için tıklayınız.

Daha detaylı bilgi geldikçe sizlerle paylaşacağız.