blank

Lost Soul Aside Oyununu Bir Kişi Geliştirdi

Lost Soul Aside Oyununu Bir Kişi Geliştirdi

Indie oyun anlamında artık çıtayı resmen arşa çıkaran bu arkadaş tek başına uzun süredir uğraştığı projesi Lost Soul Aside oyununu görücüye çıkarttı.

Bing Yang isimli genç uzun süredir tek başına hiç bir yardım almadan veya başka hiç kimse ile çalışmadan sadece kendi çalışarak bir oyun geliştirmek istedi ve uzun süredir bunun üzerinde çalışıyor. Projesi sonunda bir boyuta ulaştı ve artık bunu tanıtmak istedi. Unreal Engine 4 ile geliştirilen Lost Soul Aside oyunu ilk önce Bing Yang tarafından Unreal Engine forumlarına açtığı konu ile ortaya çıktı.

Lost Soul Aside Oyununu Bir Kişi Geliştirdi

Lost Soul Aside Oyununu Bir Kişi Geliştirdi

Kendisi uzun süredir uğraştığım oyun için artık bazı ekran görüntüleri ve bir şeyler paylaşma vaktinin geldiğini söyleyerek oyunu forumda insanlara tanıttı. Oyun için ayrıca birde video hazırlayan azimli adam görenleri hayrete düşürdü. Çünkü yaptığı oyunun kalitesine ve mekaniklerine bakılacak olursa bazı ekiplerin bile yapamayacağı kalitede bir iş ortaya çıkarmış. Kendisi Lost Souls Aside hakkında şunları söylüyor;

Lost Soul Aside aslına bakarsanız FinalFantasy ve Ninja Gaiden’dan çok etkilenmiş ve onların birleşimi gibi gözüken yani onun bir karışım kombinasyonu gibi olan güçlü bir kurguya sahip fantezi öğelerinin bolca yer aldığı bir aksiyon oyunu. Oyun içerisinden bazı bölümlerden sizlere bir fragman yaptım. Bunu da sizlerle paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz.

Lost Soul Aside Fragman