blank

Mad Max İçin Bir İnceleme Daha Yayınlandı !

Çok kısa bir süre önce haberini yaptığımız gibi Mad Max’in inceleme ambargosu delinmiş ve Readers Gambit isimli bir site tarafından incelemesi internette yayınlanmıştı. Yapıma 7.5 gibi ortalama bir puanı layık gören sitenin ardından, yeni bir inceleme daha yayınlandı!

Ambargonun henüz kalkmamış olmasından dolayı, yapıma inceleme yayınlamanın yasak olmasına aldırış etmeyen “ThisGenGaming” isimli site yayınladığı inceleme ile ortalığı karıştırmayı başarmış durumda. Ortalığın karışmasına neden olan bölüm ise, yapıma vermiş oldukları 6.5 puan oldu. Yapımı PlayStation 4 platformu üzerinden inceleyen site artı olarak; Mad Max evrenini ve kişiselleştirme seçeneklerini öne sürerken, eksi olarak ise; kendisini tekrar eden, sıkıcı oyun hikayesini ve araç mekaniklerini öne sürdü.

Her iki sitenin de yayınlamış olduğu incelemelerde göze çarpan detay, hikaye modunun beğenilmemiş olması gibi görünüyor. Saatler sonra piyasaya sürülecek yapım için başka siteler incelemelerini yayınladıktan sonra genel durumu daha net bir şekilde görebileceğiz. Son olarak Mad Max piyasaya sürüldükten sonra hazırlayacağımız incelemeyi sitemizden okuyabilirsiniz.

Mad Max’in çıkış tarihi, PC, PS4 ve Xbox One platformları için 1 Eylül olarak belirlendi.