blank

Mafia 3 Cassandra Videosu Paylaşıldı

Mafia 3 Cassandra Videosu Paylaşıldı

Geliştirici firma Hangar 13 ve dağıtımcı 2K Games tarafından Mafia 3 tanıtım videoları devam ediyor. Yeni video Mafia 3 Cassandra Videosu paylaşıldı.

Oyunun en ünlü karakterlerini tanıtmaya devam eden yapımcılar bundan öncesinde Thomas Burke isimli acımasız bir anarşist karateri tanıtmışlardı. Kendisi ile ilgili tüm detayları aşağıdaki haberimizde sizlerle paylaşmıştık.

Mafia 3 Cassandra Videosu Paylaşıldı

Mafia 3 Cassandra Videosu bizlere Mafia 3 ana karakterimiz Lincoln Clay yardımcılarından ve aile saydığı karakterlerden birisi olan Cassandra’yı anlatıyor. Oyunun en acımasız karakterlerinden birisi kendisi. Ayrıca Cassandra Sal Marnano’nun suç imparatorluğunu ortadan kaldırmak için Lincoln Clay’e yardımcı olan, ana karakterimizin üç yardımcısından biri. Bildiğiniz üzere oyunun sürekli bize vurulan bir sloganı var. “Aile doğduğunuz kişiler değil, öldüğünüz kişilerdir” aslında bu videoların tamamı bu sloganı tamamlıyor. Çünkü tanıtılan tüm karakterler ana karakterimiz Lincoln Clay için bu değerdeler ve hepsi bir geçmişe ve hikayeye sahip.

Mafia 3 çıkış tarihi 7 Ekim 2016 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformlarına çıkışını gerçekleştirecek.

Mafia 3 Cassandra Videosu