blank

Mafia 3 Çıkış Tarihi ve Hikaye Fragmanı

Mafia 3 Çıkış Tarihi ve Hikaye Fragmanı

Dün söz verildiği üzere “One Way Road” isimli oyunun hikayesini anlatan ilk resmi fragman yayımlandı. 2K Games efsane serinin son oyunu için bu gün yapacağı açıklamalarını yaptı. Oyunun çıkış tarihi de açıklandı. 1812 savaşının ardından hayatta kalmış yeni Bordeaux şehri bu sefer başına daha büyük bir bela alıyor. Savaştan da öte bir İtalyan mafyasının peşinden giden ve onu bitirmek için hiç bir şeyden çekinmeyen bir adam amacına ulaşmaya çalışıyor. Yeni fragman oyunun baş rolü Lincoln Clay üzerine yoğunlaşıyor ve onun tek görevi olan İtalyan mafyasını al aşağı edeceğini anlatıyor.

Yıl 1968’dir ve artık kurallar değişmiştir. Vietnam’da ki yıllarının ardından Lincoln Clay tek bir şeyin doğru olduğuna inanır : Aile doğduğun kişiler değildir, aile senin için ölecek olanlardır.

Bazı görüntüler oyun içi olsa da hikaye videoları olduğu için oynanış görüntüleri diyemeyiz. Fakat görünen o ki Mafia 3 muhteşem gözüküyor. Oyunun hikayesi hakkında detaylı bilgileri size ilettik. Ayrıca Mafia 3 Çıkış Tarihi kesinleşti.

Mafia 3 Çıkış Tarihi 07 Ekim 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Mafia 3 platform olarak PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya çıkacak. İşte merakla beklediğimiz o fragman;

Mafia 3 Hikaye Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=4UdSpFXz8Q4