blank

Mafia 3 DLC Detayları

Mafia 3 DLC Detayları

Mafia 3 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Hem bedava olarak gelecek hemde paralı olarak gelecek içerikler ile ilgili detaylar belli oldu. Mafia 3 DLC detaylarını sizler için hazırladık.

Bu haberimizde Mafia 3 oyununun çıkışının ardından oyuna eklenecek bazı içerikler ile ilgili yeni bilgiler ve yeni ekran görüntüleri ortaya çıkınca bizlerde tabi ki direk olarak sizlerle paylaşıyoruz. Yeni oyun New Bordeaux adlı bir şehirde geçiyor. Keşfedilecek yüzlerce sokağı ve tarihi yapıları olan güzel bir şehir. Yapımcılar bu şehri tasarladıkları zaman hep şunun olmasını istemişler. Yaşayan bir şehir, oyuncu ile birlikte büyüyen bir şehir, gerçekten yaşamı hissettirebilen ve büyük bir şehir olmasını istemişler. Bunu yapabilmek içinde ellerinden geleni yapmışlar. Oyunu satın alıp oynayan her oyuncu yenilenen bir çok içeriğe ücretsiz olarak sahip olabilecek. Burada yapımcılar aslında sürekli içerik üreteceğiz ve oyuna sahipseniz bu içerikleri kendiniz göreceksiniz diyorlar. Şehir için bir çok şey yapmayı planlayan yapımcılar ayrıca oyuna ek paketlerle ilgili çalışmaların bile şimdiden planlanıp çalışmaya başlandığını da vurguluyorlar. Bu eklenti paketleri ile ilgili de özellikle aktarılan bilgi ise eklenti paketlerindeki yani Mafia 3 DLC detayları burada şunu anlatıyor sizlere, DLC paketleri kendilerine has eşsiz bir hikaye içerecek

Mafia 3 DLC detayları arasında öncelikle konuşmamız gereken şey bedava içerikler. Oyunu satın alan herkes için geçerli olacak olan bu içeriklere şöyle bir göz atacak olursak;

  • Topluluğun en çok hoşuna giden ve tercih ettiği içeriklerden birisi tüm karakterler için kıyafet içerikleri. Yeni kıyafetler, aksesuarlar vs. gibi bir çok giyilebilir eşyalar oyuna eklenecek.
  • Oyunun çıkışından 30 gün sonrasında oyuna eklenecek olan “Yargıç, Jüri ve Cellat” isimli bir paket ile oyuna yeni silahlar eklenecek.
  • Oyuna var olan bir çok araba özelleştirmeleri ve geliştirmelerine ek olarak bir çok yeni içerik, araç özelleştirmeleri ve geliştirmeleri gelecek. Bunları örneklendirecek olursak; jantlar, renkler, araç aksesuarları, motor geliştirmeleri, kaporta geliştirmeleri gibi bir çok özelleştirmeler ve geliştirmeler.
  • Bedava yarışlar, oyun içerisinde her an bu yarışlara katılabileceksiniz ve tabi ki yeni yarışlar, yeni yarış yolları gibi bir çok etkinlikte oyuna eklenecek

Mafia 3 DLC Detayları

Mafia 3 DLC detayları

Mafia 3 DLC detayları içerisinde ayrıca ücretli gelecek bir çok içerikte bulunacak.

Yapımcılar bu konuda aynen şunları aktarıyorlar “Bizlerde 2K Games olarak ve birer oyuncu olarak oyunun bitiminden sonra tabi ki bizlerde fazlasını istiyoruz. Daha fazla hikaye, daha fazla bölge ve daha fazla aksiyon istiyoruz. Bu yüzden, bizlerde oyunun çıkışından sonra gelecek bir çok içeriği hazırlıyoruz. Şimdiden yeni hikayeler ve yeni Mafia 3 DLC içeriklerini hazırlamaya başladık. Yeni hikaye eklentileri de bu içerikler içerisinde olacak. Bunlar içerisinde baş karakterimiz Lincoln Clay ile ilgili New Bordeaux şehrinde farklı hikayeleri de yer alacak. Bunlar içerisinde Lincoln Clay karakteri oyun içerisinde sadece İtalyan Mafyası ile yüzleşmeyecek. Yüzleşeceği başka mafyalarda olacak.”

Mafia 3 DLC detayları arasında ücretli olacak olan içeriklerden birisi “Faster, Baby !”

Mafia 3 DLC detayları

Hızlı arabalar, dramatik aksiyonlar gibi Lincoln etrafında bir çok farklı ve yeni hikayelerde yer alacak.

“Sing of the Times”

Mafia 3 DLC detayları

New Bordeaux şehri artık törensel cinayetler ve teröründe yer aldığı farklı bir şehir olacak. Father James karakterinin talebi üzerine, Lincoln bu av için işi kabul edecek ve uyuşturucu ve cinayet bataklığına kendisi de dalacak.

“Stones Unturned”

Mafia 3 DLC detayları

Acımasız rakibi ortaya çıkana kadar Lincoln başka hikayelerde yüzerken, ana karakterimiz Vietnam savaşının parçalandığı ormanlarda başlayan bir kan davasının ucu yine kendisine ulaşacaktır. CIA Ajanı John Donovan ile iş birliği yapan Lincoln yeni aksiyonlara da bu şekilde girecektir.

Ayrıca New Bordeaux şehrinde yeni hikayeler bulmak, yeni karakterler ile tanışmak ve bu suç örgütünü genişletmek için şehirde yeni aktiviteler de bulabileceğiz. Tabi ki bu yeni eklentiler oyunculara yeni araçlar, yeni silahlar, yeni temalar, yeni kıyafetler ve yeni yarışlar da sunacak.