blank

Mafia 3 Gamescom Fragmanı Yayınlandı

Mafia 3 Gamescom Fragmanı Yayınlandı

2K ve Hangar 13 bugün Mafia 3’ün resmi Gamescom 2016 fragmanını yayınladı.

Daha önce gelen oyunun karakterlerinden biri olan Anarşist lakaplı Thomas Burke’yi tanıtım videosu ile birlikte tanıma fırsatına erişmiştik. Anarşist lakabına sahip olan Burke, oyunda çok ciddi bir otoriteye sahip. Oyunun en güçlü karakterlerinden biri olarak anılan Thomas Burke‘nin adını oyun içerisinde çok fazla duyacağız.

Thomas Burke’den sonra gelen Cassandra videosunda ise Lincoln Clay yardımcılarından ve aile saydığı karakterlerden birisi olan Cassandra‘yı tanıma fırsatı yakalamıştık. Kendisi Lincoln Clay’ın 3 yardımcısından beri ve en çok güvendiği kişilerden biri olarak oyunda yer alıyor.

 

Mafia 3 Gamescom

 

Son olarak ise Vito Scaletta videosu ile gündemde yer edinen Mafia 3, Gamescom nedeniyle bir süre sessizliğe bürünmüştü. Bugün ise yapımın Gamescom fragmanı bizlerle buluştu.

Tek kelimeyle kusursuz bir fragman diyebileceğimiz nitelikteki bu fragman bizleri asıl Mafia oyunu budur demeye yetecek kadar heyecanlandırmayı başardı. Önceki oyunlara nazaran Mafia 2’ye çok daha benzerlik görebildiğimiz bu fragmanda New Bordeaux’da 1968 yılında oyunun ana ikilisinin gerçekleştirdiği soygun sonucu yaşadıkları ele alınıyor. Aksiyonun bir saniye durmadığı ve soygun odaklı bir fragman olmasıyla bizlere az da olsa Payday’i hatırlatan Mafia 3 Gamescom fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Mafia 3 Gamescom Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=_ZaqTbJ9V7c