blank

Mafia 3 Tanıtım Videosu Yayınlandı

Mafia 3’ün tanıtım videosu sonunda bizlerle!

2K Tarafından geliştirilen efsane Mafia serisi, 2. Oyundan sonra büyük bir sessizliğe bürünmüştü. Geliştirici ofislerinin kapanma haberi, oyunun satılma haberleri oyuncuları iyice çileden çıkarmıştı. Ve işte beklediğimiz an! Mafia 3 bir kaç gün önce resmi olarak duyuruldu ve oyun dünyasının altını üstünü tamamen çalkaladı. Oyuncuların aklında belki’de sadece Mafia 3 vardı. Duyuru sırasında Gamescom 2015’te bir tanıtım videosu yayınlayacağını belirten 2K, dediğini yaptı ve bugün Mafia 3’ün tanıtım videosunu yayınladı.

Yıl 1968 ve kurallar değişti. Vietnamda geçen yılların ardından Lincoln Clay doğruyu öğrendi : Aile senin doğduğun değil, aile senin için öldüklerindir.

Yayınlanan Mafia 3 Fragmanı, onca geçen yılın ardından oyuncuların ateşini söndürdü. Tanıtım videosunda 3 Erkek ve 1 Kız olmak üzere 4 ayrı karakter görüyoruz. Bu karakterlerin detayları için bir sızıntı vardı ve gelen video ile sızıntı tamamen yalanlandı. Yalanlanan karakter detaylarının sızıntı bilgisini okumak için buraya tıklayın!

Videonun başlarında gördüğümüz karakterin adı Lincoln. Videoya göre genç Lincoln bir yetimhanede büyüyor ve ardından Vietnam’daki savaşa dahil oluyor. Bildiğiniz üzere Mafia 2’deki Vito’da Vietnam savaşına dahil oluyordu. Bu da Mafia 2 ve 3 arasında bir bağlantı olabileceğinin ufak bir kanıtı.

Mafia 3 çıkış tarihi 2016 olarak belirlendi ancak tam bir tarih henüz belli değil. Oyun PC, PS4 ve Xbox One için raflardaki yerini alacak.

Mafia 3 Tanıtım Videosu

Mafia 3 Oynayış Videosu