blank

Mafia 3 Thomas Burke Videosu

Mafia 3 Thomas Burke Videosu

Mafia 3 yeni karakterlerini tanıtmaya devam ediyor. Daha öncesinde Mafia 3 Anaşist fragmanı yayınlanmıştı. Şimdi ise Mafia 3 Thomas Burke videosu yayınlandı.

İrlanda mafyasını kontrol eden Anarşist lakaplı Thomes Burke oyun içerisinde ciddi bir otoriteye sahip. Mafia tarafından saygınlığı elinden alınmış, rezil edilmiş olan Thomas Burke oyunun en güçlü karakterlerinden birisi. Kendisi korkusuz bir anarşist olarak biliniyormuş. İnfazları bütün ülkeyi sarsacak derecede çok acımasız. Kendisi artık çete avına, mafya avına çıktığını anlıyoruz. Yeni ailesi ile birlikte bu işe kalkışan korkusuz karakter Thomas Burke için aile bizler olacağız. Yeni Bordeaux şehrini tamamen kontrol altına almak ve gücün kimde olduğunu göstermenin sırası korkusuzlar için geçerli artık. Ya bu savaş kazanılacak yada her şey yerle bir olacak.

 

Mafia 3,Mafia 3 burke videosu,Mafia 3 thomas burke videosu,Mafia 3 thomas burke hikayesi,Mafia 3 thomas hikaye,Mafia 3 ailesi,Mafia 3 çıkış tarihi-1

 

Marcano ailesi yerle bir olmalıdır. Anaşist Thomas Burke intikamını almak zorundadır. “Aile doğduğunuz kişiler değil, öldüğünüz kişilerdir” sloganını bir kez daha sizlere vurgulamak istiyoruz.

Mafia 3 çıkış tarihi 7 Ekim 2016 olarak kesinleşmiş durumda.

Mafia 3 Thomas Burke Videosu