blank

Mafia 3 Uzun Oynanış Videosu – E3 2016

Mafia 3 Uzun Oynanış Videosu – E3 2016

Daha öncesinde sizlere Mafia 3 ile ilgili çıkmış bütün haberleri paylaşmıştık. E3 2016 fuarı ile birlikte yapımcılar etkinlikte oyunun en uzun oynanış videosunu da yayınladılar. Aşağıdan paylaştığımız bazı haberlere ve bu haberlerin içinden de yayımladığımız diğer haberlere de göz atabilirsiniz.

Birçok kişinin aklında çok fazla soru işaretleri vardı. Mafia oyunu Mafia 3 ile çok daha kötü oluyor ve bu asıl Mafia oyunu değil izlenimi veren Mafia 3?den 22 dakikalık bir video yayınlandı. Bu video ile birlikte oyuncuların aklında bütün sorulara da yapımcılar cevap vermiş oldular.

Şunu kesinlikle belirtmeliyiz ki yayınlanan bu video kesinlikle senaryo ile ilgili SPOILER içeriyor.  Eğer senaryo hakkında bir şeyler görmek isteyemen ve Spoiler yemekten hoşlanmayan oyuncular varsa bu videoyu izlememelerini tavsiye ediyoruz. Çünkü video da çok uzun bir video ve oyunun senaryosu ile ilgili bir çok şeyi de açığa çıkartmış oluyor. Oyunda önemli bir yere sahip olacak bu görev dışında oyundaki birçok yeniliğe detaylıca bakıyoruz.Haritalar, oynanış dinamikleri, çevre ile etkileşim ve en önemlisi yanımızdaki üç yoldaşımız da bizim kararlarımıza göre sadık olma veya bize ihanet etme olasılıklarını da detaylıca görüyoruz.

Tüm oyuncuların aklına takılan oyun mekanikleri, silah hissiyatı, araç sürüş dinamikleri gibi bir çok detayı da bu video ile görüyoruz.  Mafia 3 çıkış tarihi 7 Ekim 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyun PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını yapacak.

Mafia 3 Uzun Oynanış Videosu – E3 2016