blank

Mafia 3 Yeni Ekran Görüntüleri

Mafia 3 Yeni Ekran Görüntüleri

2K Games Mafia 3 ile gündemi doldurdu taşırdı bu gün. Resmi olarak yayımlanan ilk hikaye fragmanı ve açıklanan resmi çıkış tarihinden sonra ekran görüntüleri de geldi.

Mafia 3 Çıkış Tarihi ve Hikaye Fragmanı haberine tıklayarak yeni fragmanı oradan izleyebilirsiniz ayrıca hikaye ile ilgili detaylara da oradan bakabilirsiniz. Bu haberimizde İtalyan mafyasından bir kaç görüntüleri, oyun içi görselleri, yeni ekran görüntülerini, karakter çizimlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Yapımcılar bu gün itibari ile artık oyunun reklam çalışmalarına, tanıtımına artık bundan sonra oldukça daha fazla ilgi göstereceklerdir. Artık bundan sonra Mafia 3 ile ilgili bolca haber alacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Artık bir çıkış tarihine de kavuşan efsane serinin son oyunu olacak olan Mafia 3 için artık sabırsızlanmaya başlamalıyız. Sizi o görsellerin tamamı ile baş başa bırakıyoruz. Toplamda 23 adet görselden oluşan aşağıdaki galerinin 5 adet görseli karakterlere ait, diğerleri oyun içi ekran görüntüleridir.Mafia 3 içerisindeki Lincoln Clay karakterinin aile gibi gördüğü karakterler ise Vito, Burke, Cassandra karakterlerini de aşağıdan görebilirsiniz. Gönlümüzün efendisi Vito yine bizlerle birlikte merak etmeyin. Ayrıca bonus olarak aşağıdak galeride düşmanımız olan İtalyan mafyası üyelerini de görebilirsiniz.