blank

Mafia 3 Yeni Oynanış Videosu

Mafia 3 Yeni Oynanış Videosu

Yavaş yavaş bütün detayları ortaya çıkan efsane serinin son oyunu Mafia 3 yeni oynanış videosu yayınlamaya devam ediyor.

Yeni oyun New Bordeaux adlı bir şehirde geçiyor. Keşfedilecek yüzlerce sokağı ve tarihi yapıları olan güzel bir şehir. Yapımcılar bu şehri tasarladıkları zaman hep şunun olmasını istemişler. Yaşayan bir şehir, oyuncu ile birlikte büyüyen bir şehir, gerçekten yaşamı hissettirebilen ve büyük bir şehir olmasını istemişler. Bunu yapabilmek içinde ellerinden geleni yapmışlar. Oyunu satın alıp oynayan her oyuncu yenilenen bir çok içeriğe ücretsiz olarak sahip olabilecek. Burada yapımcılar aslında sürekli içerik üreteceğiz ve oyuna sahipseniz bu içerikleri kendiniz göreceksiniz diyorlar. Şehir için bir çok şey yapmayı planlayan yapımcılar ayrıca oyuna ek paketlerle ilgili çalışmaların bile şimdiden planlanıp çalışmaya başlandığını da vurguluyorlar.

Yıl 1968’dir ve artık kurallar değişmiştir. Vietnam’da ki yıllarının ardından Lincoln Clay tek bir şeyin doğru olduğuna inanır : Aile doğduğun kişiler değildir, aile senin için ölecek olanlardır. 1812 savaşının ardından hayatta kalmış yeni Bordeaux şehri bu sefer başına daha büyük bir bela alıyor. Savaştan da öte bir İtalyan mafyasının peşinden giden ve onu bitirmek için hiç bir şeyden çekinmeyen bir adam amacına ulaşmaya çalışıyor. Dünya?nın en popüler organize suç ve mafya oyunları serisi olarak bilinen Mafia serisi yeni oyunu ile bütün oyun camiasını yine derinden etkileyecek gibi gözüküyor. Bu kez yapımcılar bizlere oyunun yanında bir film havası ve keyfide vereceklerini açıkladılar.

Mafia 3 yeni oynanış videosu

Mafia 3 yeni oynanış videosu bizlere Sal Marcano’nun finans işlerinin başında olduğu Tony Derazio isimli oyundaki düşmanımız olan karakterlerden birisinin mekanına yaptığımız baskını gösteriyor. Mafia 3 yeni oynanış videosu ile birlikte oyun içerisindeki sinematikleri ve oyunun sahip olduğu o aksiyon filmi havasını gayet güzel yansıtıyor. Mafia her zaman olduğu gibi oyundaki atmosferi ve geçtiği yılları bizlerin resmen damarlarına işliyor. Bir çok oynanış videosunun ardından artık bunu tüm oyun basını da aynı düşünce de olduklarına eminiz ki Mafia 3 yeni oynanış videosu ile bizlere bir kez daha New Bordeaux şehrini ve o dönemi müthiş bir şekilde işliyor.

Mafia 3 ile ilgili diğer bir çok haber ve videoları ayrıca Mafia 3 sistem gereksinimleri gibi gerekli bilgileri de BURAYA tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Mafia 3 Yeni Oynanış Videosu