blank

Mafia 3 Yeni Video Family Kick Back

Mafia 3 Yeni Video Family Kick Back

2K Games merakla beklenen oyunları Mafia III için ön sipariş veren kullanıcılara gelecek avantajları yeni bir video ile tanıttı.

Yayınlanan bu son videoda ön sipariş yapanlara özel sunulacak  Family Kick-Back paketine yakından göz atıyoruz. Bu paket ise oyuna 3 adet yeni araç ve silahlar ekliyor. Oyunu ön sipariş ile almak isteyen oyuncuların kaçırmak istemeyeceği bir fırsat gibi duruyor. Verilen 3 özel araba ise Lassiter  Leopard, Smith Moray MX100 ve Berkley Stallion.

Ayrıca yapımcılar bu 3 özel arabanın dışında 3 tane de özel silah veriyorlar. Verilen 3 özel silah ise Gator Shotgun, Camo Sniper ve tabi ki dönemin vazgeçilmez silahlarından bir tanesi olan Trench 1938 Submachine Gun. Oyunu ön sipariş ile alan kişiler için geçerli olacak bu içerikler ile birlikte Hollywood tadında bir Mafia 3 bizleri bekliyor. Tabi ki bir suç imparatorluğu kurmak para ve güç istiyor. Ön sipariş edenler buna bir adım daha yakın olacaklar. Şehrin yeni patronuna herkesin merhaba demesini sağlayın diyoruz.

Yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz, bizleri takip etmeyi unutmayın…

Mafia 3 çıkış tarihi 7 Ekim 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyunumuz PC, Playstation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Yayınlanan videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

Mafia 3 Yeni Video Family Kick Back