blank

Mafia 3’ün Yeni Açık Dünya Felsefesi

Tek bir duyuru ile tüm mafia hayranlarının gönlünde tekrar taht kurmuş ve Hangar 13 Tarafından geliştirilen Mafia 3, daha detaylı ve kaliteli bir açık dünya oyunu olmayı hedefliyor.

Mafia serisi her zaman için hikaye odaklı bir oyun olmuştu. Hatta, hikayenin yanında yan görevlere bile çok ağırlık verilmezken, aynı durumu Mafia 3’de de yaşayacağız. Ancak bu sefer, bu durum farklı bir biçimde olacak. Oyuncular, Mafia serisinin hikaye odağından şikayet etmeseler’de Mafia 3’ün hikaye odağının yanında arttırılmış ve detaylı yan görevler, şehir içinde daha fazla aktivite ve etkileşim sağlanacak.

Oyunun hikaye ağırlığı ise, önceki yani 2. oyunla bağlantılı olacak. Mafia 3, ana hikayeyi sürdürürken 2. oyundaki hikayeyi’de oyuna serpiştirecek ve gerçek Mafia faaliyetleri üzerinde duracak. Ayrıca Mafia 3’de zaman ve atmosfer birbiri ile bağlantılı olacak.

Kısaca, Hangar 13 ekibi Mafia 3’ü, önceki serilere göre daha kaliteli, detaylı ve açık bir yol kullanacak ve tüm tecrübelerini göz önünde bulundurarak geliştirecek.