blank

Mafia 3 Cassandra Videosu

Mafia 3 Cassandra Videosu

Mafia 3 sert kadını Cassandra ile ilgili bir fragman yayınlandı. The Voodoo Queen takma isimli Cassandra göründüğü gibi birisi değil.

İlk oyunu ile adını tarihe altın harfler ile yazdıran ve serinin devamı ile resmen üstüne hiç bir oyunun tat vermediği Mafia serisinin son oyunu Mafia 3 tam bir film havasında olacak. Bu acımasız Dünya’yı sizlere dibine kadar yaşatacak yine. Cassandra karakteri de tıpkı bu sözlerin tam ortasındaki bir karakter. Cassandra kalbinde bir aile yeri bırakmış, sevdiğini gerçekten gönülden seven ve uğruna ölen ama sövmediği kişiye asla eyvallahı olmayan birisi. Merhametli olmasının yanı sıra çok acımasız da olabiliyor. Ayrıca müthiş bir gizeme sahip karakter diyebiliriz.

Mafia 3 Cassandra karakteri ile bir tık daha öteye gitmiş. Çünkü mafyanın işlerinin tam ortasında olan bu karakter yapılan tüm illegal işlerin ilk elden gören kişi. Ayrıca Cassandra’nın haberi olmadığı bir şey yok neredeyse. Kendisi “Haiti Oluşumunun” lideri.  Kan davası güden acımasız bir kadın.  Mafyaya karşı beslediği kan davası neredeyse hem en büyük amacı hemde en büyük intikamı. Cassandra karakteri artık yeni bir aileye ihtiyaç duyduğunda işte devreye biz giriyoruz. Tamamen yeni bir oluşum ve içerisinde Lincoln karakteri de var. Yani Mafia 3 oyununun ana kahramanı. Tabi bu saatten sonra tüm şehir tehlike altında. Çünkü 2 acımasız insan bir arada bir aile kurmuş durumda ve bir amaçları var mafyayı yerle bir etmek. Yollarına çıkan hiç kimseye acımayan bir aile düşünün. Geri kalanın vay haline diyoruz.

Mafia 3 Cassandra Videosu

Mafia 3 Cassandra karakterini sizlere kısaca anlatmış ve tanıtmış olduk. Mafia 3 Cassandra gibi bazı karakterleri tabi ki barındırıyor. Sadece ana karakter değil kuvvetli yan karakterler ise bu hikayeyi zirveye taşıyacak gibi gözüküyor.

Ayrıca sizler için hazırladığımız diğer haberlere de bakmak isterseniz;

Mafia 3 PC, PS4 ve XONE platformları için 7 Ekim 2016’da çıkışını gerçekleştirecek.

Mafia 3 Cassandra Videosu