blank

Mafia 3 Çıkış Fragmanı

Mafia 3 Çıkış Fragmanı

Artık gün geldi çattı. Mafia 3 yarın tüm platformlara çıkmaya hazır bir halde. Ön siparişler verildi heyecanla oyun bekleniyor. Mafia 3 çıkış fragmanı yayınlandı.

Resmi olarak 2K ve Hangar 13 Mafia 3 için final fragmanı yayınladılar. Fragmanın ismi intikam olarak yayınlandı. Artık yapımcılar bütün bu youtube tanıtım serilerine de böylece son vermiş oldular. Artık sadece oyuncuların Mafia 3 ile buluşması kaldı.

Mafia 3 Çıkış Fragmanı

1968 yazında İtalyan mafyası Lilcoln Clay’a ihanet ettiğinde, zalimlerin saltanatına karşı New Bordeaux şehrinde kendisine daha farklı müttefikler buldu. İntikam alabilmek için elinden geleni ardına koymayan karakterimiz hızlı bir şekilde bu işi başarabilecek bir ekip ortaya çıkardı. İşte Mafia 3 aslında böylesine bir hikayenin ortasında olacağımız bir oyun.

Baş kahramanımız şunu çok iyi biliyor ki : “Aile doğduğun kişiler değil, uğruna öldüğün kişilerdir.” Ayrıca yapımcılar bu gün itibari ile bir çok kapak resimlerini de paylaşmış oldular. Mafia 3 için yapılmış resmi kapak resimlerine de aşağıdan bakabilirsiniz;

Mafia 3 ile ilgili sistem gereksinimleri ve hikayesi ile ilgili başka bilgilerde almak isterseniz BURAYA tıklamanız yeterli. Mükemmel bir hikaye, müthiş bir atmosfer, Hollywood filmlerinin bizlere yaşatamayacağı kadar bitmeyen bir aksiyon ve yıllar sonra Mafia oyununun son serisi bizlerle. İşte yayınlanan Mafia 3 çıkış fragmanı

Mafia 3 Çıkış Fragmanı