blank

Mafia: Definitive Edition Hikaye Fragmanı Yayınlandı

Özellikle Türk oyuncuların vazgeçilmez serileri arasında kesinlikle Mafia var. Mafia Trilogy versiyonunun tüm Mafia severlerin merakla beklediği son parçası olan Mafia: Definitive Edition’dan ilk fragman yayınlandı. Oyun, 28 Ağustos 2020 çıkış yapmış olacak.

Geçtiğimiz haftalarda satışa sunulan Mafia II ve Mafia III: Definitive Edition’dan sonra tabiki tüm oyunclar 2K Games’in serinin son parçası olan Mafia: Definitive Edition’a dair yeni bilgiler vereceğini düşünüyordu. Tabiki beklenen oldu ve yeni Mafia Definitive Edition Hikaye fragmanı yayınlandı.

Bir çok sızıntı haberi ile birlikte oyunun çıkış tarihi geliştirici ekip tarafından da onaylandı. Bu konuda herhangi bir sıkıntımız yok ama oyun ile ilgili bu güne kadar hiç bir bilgiye net olarak ulaşamadık. Ancak bu gün itibari ile artık yayınlanan fragmandan sonra artık elimizde net ve gerçek bilgiler mevcut.

Oyunun geliştirici ekibi Hangar 13 tabi hal böyle olunca oyuncuların kafasında yine deli sorular ve bizimde aynı şekilde bu soruların yanıtı aradığımızı unutmayın. Gerçekten dedikleri kadar oyun detaylandırıldığı konusunda bizim çok şüphelerimiz var. Oyun grafiksel olarak detaylandırmak oyunu detaylandırmak değil. Oyunda ek yan görevler, yan hikayeler olacak evet ancak bunların ne denli derin olduğu çok büyük tartışma konusu. Çünkü oyuncuların büyük bir bölümü oyun %85 oranda eskisi ile aynı olacak toplasanız 3-4 saatlik bir fark görüceğiz endişesindeler. Ne söyleyelim bence sonuna kadar haklılar. Toplam 10 tane yeni görev ya vardır ya yoktur diye düşünüyorum.

Zaten asıl merak edilenlerde tam yukarıdaki paragrafta yazanlar. Vakit yaklaşıyor. Mafia: Definitive Edition çıkış tarihi 28 Ağustos 2020. Gün gelince neler değişmiş birlikte göreceğiz. Şimdi oyunun yeni hikayesi ile alakalı olan Mafia: Difinitive Edition Hikaye Fragmanı sizleri bekliyor.