blank

Mafia III Karakter Hikayeleri Sızdırıldı!

5 Ağustos‘ta tanıtım fragmanı yayınlanacak olan Mafia III’den serinin hayranlarını heyecanlandıracak bilgiler geldi.

Paylaşılan bilgilerin elbette sızıntı olduğunu ve doğruluğunun onaylanmadığını bildirmekte fayda var. Gerçekleşen bu sızıntı, yapımın karakterlerinin geçmişini ve özelliklerini bizlere sunuyor.

Yapımın fragman duyurusunda kullanılan görsele dikkat ettiğimiz zaman, üç erkek ve bir kadın karakter silüeti hepimizin dikkatini çekmiştir diye düşünüyorum. Sızıntıdaki bilgilerin burada bulunan erkek karakterlere ait olduğu iddia ediliyor. Kadın karakterle ilgili herhangi bir bilgi maalesef söz konusu değil. Lafı daha fazla uzatmadan, isterseniz karakterlerimizi biraz tanıyalım.

mafia-3-III-duyuruldu-fragman-çıkış-tarihi-resmi-video-oynanış-ekran-görüntüleri-

Sızıntıda adı geçen ilk karakterimiz, Franklin. Franklin, Louisiana doğumlu, ırksal ayrılışlar içerisinde olan bir Güneyli’dir. Aynı zamanda, güçlü, kurnaz ve oldukça sadık bir karaktere sahiptir. Paylaşılan görseli de göz önünde bulundurduğumuz zaman, yapımın 60’lı 70’li yıllarda Louisiana civarında geçebileceğini düşünmek pek yanlış olmayacaktır.

Sızıntıda adı geçen ikici karakterimiz, Mickey. Mickey, genç İtalyan bir adamdır. Çok konuşmak gibi bir huyu vardır, aynı zamanda bu karakterimizin diğer karakterlere göre çok daha genç olduğu da söylentiler arasında. Mickey’nin henüz 18 yaşından küçük ya da 20’li yaşlarda olma ihtimali oldukça yüksek.

Sızıntıda adı geçen üçüncü ve son karakterimiz ise, Tony. Tony, Louisiana doğumlu bir İtalyan’dır. Sıradan gangsterlerden daha organize çalışan ve güzel giyimli bir karakter olduğu söyleniyor. Kendisi her zaman paranın peşinden gitmektedir. Aynı zamanda, bu karakteri canlandıracak aktörün, doğal İtalyan aksasına sahip bir kişiden seçildiği de söylentiler arasında.

Yazının başlarında da bahsettiğimiz gibi, kadın karakterimiz ile ilgili herhangi bir bilgi şuan için söz konusu değil. Ayrıca, bu dört karakteri oyun içerisinde kontrol edebileceğimiz ve yapımın co-op bir oynanışa izin vereceği de diğer söylentiler arasında. Elbette tüm bunlar şuan için birer söylentiden ibaret durumda, önümüzdeki hafta gösterilecek fragman ile bu söylentilerin en azından bazılarının doğruluğu ortaya çıkacak gibi duruyor. Heyecanlı bekleyişimiz devam ediyor.