blank

Mafia 3 Thomas Burke Anarşist Fragmanı Yayımlandı

Mafia 3 Thomas Burke Anarşist Fragmanı Yayımlandı

Mafia 3 yeni karakterlerini tanıtmaya devam ediyor. Hangar 13 firması Mafia 3 Thomas Burke Anarşist Fragmanı ile birlikte oyunun en önemli karakterlerinden birini tanıttı.

İrlanda mafyasını kontrol eden Anarşist lakaplı Thomes Burke oyun içerisinde ciddi bir otoriteye sahip. Mafia tarafından saygınlığı elinden alınmış, rezil edilmiş olan Thomas Burke oyunun en güçlü karakterlerinden birisi. Kendisi korkusuz bir anarşist olarak biliniyormuş. İnfazları bütün ülkeyi sarsacak derecede çok acımasız. Mafia 3 Thomas Burke Anarşist Fragmanı ile kendisinin artık çete avına, mafya avına çıktığını anlıyoruz. Yeni ailesi ile birlikte bu işe kalkışan korkusuz karakter Thomas Burke için aile bizler olacağız. Yeni Bordeaux şehrini tamamen kontrol altına almak ve gücün kimde olduğunu göstermenin sırası korkusuzlar için geçerli artık. Ya bu savaş kazanılacak yada her şey yerle bir olacak.

Mafia 3 Thomas Burke Anarşist Fragmanı Yayımlandı

Mafia 3 Thomas Burke Anarşist Fragmanı da bizlere bir daha oyunun sloganını vurguluyor ve “Aile doğduğunuz kişiler değil, öldüğünüz kişilerdir” diye bizleri yine heyecanla beklemeye bırakıyor.

Mafia 3 Thomas Burke Anarşist Fragmanı