blank

Mafia 3 Vito Scaletta Videosu

Mafia 3 Vito Scaletta Videosu

2K Games ve Hangar 13 firması oyunun 6 videodan oluşacak karakter tanıtım videolarına bir efsaneyi ekledi. Mafia 3 Vito Scaletta Videosu resmi olarak yayınlandı.

Daha öncesinde sizlere yayınlanan diğer videolarında haberlerini paylaşmıştık. Bunlar arasında Anarşist lakabı ile bilinen Thomas Burke, Cassandra ve ana karakterimiz Lincoln Clay’da vardı. bu haberlerimize de aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Mafia 3 Vito Scaletta Videosu

Vito Scaletta’nın Empire Bay komisyonu tarafından New Bordeaux’a sürülmesi ve Mafia III’e kadar olan olaylar üzerinde duruluyor. Artık Vito Scaletta, geçmişiyle yüzleşmesi ve eski bir arkadaşından intikam alması gereken bir adam. Kendisinin Mafia 2’de intikamlarını nasıl aldığını çok iyi biliyoruz ve Vito’yu gördükten sonra tekrardan tüylerimiz diken diken oldu. Ofise bir titreme geldi diyebiliriz. Eski dostumuz Vito’yu görmek bizleri gerçekten çok sevindirdi.  “Vito – The Throwback” ismini verdikleri bu video Vito’nun çıkacak oyuna kadar olan dönemini kısaca işliyor. Yaşadığı olaylardan dolayı sarsılan, sabrının sınırları zorlandığında bile sadakatinden vazgeçmeyen ve daimi bir arkadaşı için intikam arayışına çıkmış olan Vito Scaletta ile birlikteyiz efendim.

Mafia 3 Vito Scaletta