blank

No Man’s Sky İade Etme Başladı

No Man’s Sky İade Etme Başladı

İlk gününden itibaren satış rekorları ile birlikte oyuncular ile buluşun oyun şimdi ise rekor derecede iade ediliyor. Ayrıcalıklı olarak No Man’s Sky İade Etme şartsız ve koşulsuz oldu.

Oyun dünyasında son gündemin en gözde oyunu olan No Man’s Sky öyle bir düşüş yaşıyor ki bu konuda da rekorlara imza atıyor. Topluluk tarafından beklenenlerin hiç birini karşılayamayan oyun, yapımcılar yalan söylemeleri, oyunu anlattıkları gibi çıkmaması, yapılan oyun ile söylenen oyun arasında dağlar kadar fark olması vs. gibi oyuncular oldukça sinir krizlerine sokan oyun iade ediliyor. Topluluk genelde yapımcılar sahtekarlığı ve dolandırıldığını iddia ederek oyunlarını iade ediyorlar.

Konu ile ilgili kısaca bahsedecek olursak aslında satın alınıp oynanmış bir oyunu iade etme imkanımız oldukça düşük. Hatta bu işi birde konsol yapmaya kalkıyorsanız imkansız desek yeridir. Steam platformu üzerinde ise herhangi bir oyunun 2 saat sürenin altında oynamış iseniz iade etmeniz mümkün. Ancak tüm bu politikalar No Man’s Sky için geçerli değil. No Man’s Sky iade etme işlemi gerçekleştirmek için çok bir şey yapmanıza da gerek yok. Çünkü oyuncuların yoğun talebi üzerine iki firma da bu politikadan vazgeçti ve oyunu şartsız, koşulsuz geri almayı kabul etti.

No Man's Sky İade Etme

Hal böyle olunca No Man’s Sky iade etme işlemi rekorlara imza atıyor. Eğer oyunu satın almış iseniz ve geri vermek için düşünüyorsanız, oynamak istemeyip yapımcıların yaptıkları bu sahtekarlığa göz yummak istemiyorsanız oyunu iade edip paranızı geri alın. Böylece yapımcılar oturup biz ne yaptık diye düşünebilirler. Biz oyuncular birer cüzdan değiliz, sevdiğimiz bir oyun için evet haddinden fazla paralar harcayabiliyoruz ancak söylenen gibi olmayan hatta hiç söylenen ile alakası olmayan bir oyuna bu kadar para vermenin de delisi değiliz.