blank

No Man’s Sky PlayStation Plus İstemiyor

No Man’s Sky PlayStation Plus İstemiyor

Bu yılın Ağustos ayında çıkışını gerçekleştirecek olan ve bir süredir merakla beklenen fakat ertelenmesi sonrasında oyuncuların tepkisiyle karşılaşan No Man’s Sky’dan bugün gün içerisinde yeni bir bilgi geldi.

Yeni gelen bilgiye göre oyunda çevrimiçi olabilmek ve online bir şekilde oynayabilmek için PlayStation Plus üyeliği gerekmeyecek. No Man’s Sky gibi bir yapımda çevrimiçi oynayabilmek çok önemli bir durum olduğundan dolayı verilen karar da oyunun satışları ve oyunun popülariterliği açısından tam yerine alınmış bir karar diyebiliriz.

 

 

Fakat çevrimiçi oynadığınız bu süreç boyunca yaptığınız keşiflerin, değişikliklerin hiçbiri kaydedilmeyecek. Bu yeni gelen detayları bizlere ulaştıran ise yukarıdan görebileceğiniz ve inceleyebileceğiniz üzere Game Informer Avustralya editörü David Milner oldu. Ayrıca David Milner, PlayStation PR ile konuşup, detayları bizzat onlardan aldığını belirtti.

Şimdilik resmi bir açıklama yok fakat geliştirici ekip çok yakında bu açıklamayı yapacaktır.

No Man’s Sky PlayStation Plus

No Man's Sky PlayStation Plus İstemiyor

No Man’s Sky PlayStation Plus

No Man’s Sky Hakkında

İngiliz oyun stüdyosu Hello Games tarafından geliştirilen ve henüz yayınlanmamış bir macera oyunudur.

Oyun açık dünya oyunu olacak ve oyuncular kendilerini ve uzay gemilerini geliştirebilecek. Bu oyunda 18 kuintilyondan fazla gezegen olacak, ilk keşfedilen hayvanlara ad verilebilecek. Oyunda yüz binden fazla uzay gemisi ve hayvan keşfedilebilecek ve alınabilecek.

Oyunda açık bir uzay olacak. Uzayda değişik gezegenler ve gezegenlerin her birinde değişik canlılar olacak. Harita o kadar büyük ve çeşitli olacak ki oyun haritasının tamamını keşfetmenin birkaç milyar yıl alabileceği söyleniyor. Oyuncuların kendilerine ait bir uzay gemisi olacak ve oyun çevrim içi oynanabilecek.